МЕНЮ
Пошук
Слоти

Big Bamboo Грати Безкоштовно

Big Bamboo Демонстрація слоту

Big Bamboo Грати Безкоштовно
Грай зараз
Натисніть тут, щоб грати

Big Bamboo від Push Gaming

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Big Bamboo Огляд Зірка рейтингуЗірка рейтингу

Big Bamboo Демо

Ігровий автоматBig Bamboo - це слот, який дозволить вам зберігати спокій і вигравати по-крупному завдяки своїм бездоганним функціям. Він має макет з 6x5 барабанами та 50 лініями виплат , так що ви можете розраховувати на більший, ніж зазвичай, потенціал з самого початку. У цьому слоті не бракує функцій, оскільки він має функцію Mystery Stack, функцію Golden Bamboo, функцію безкоштовних обертань, функцію Gamble та багато іншого.

У цьому огляді ігрового автомата Big Bamboo ми зробимо все можливе, щоб детально пояснити все про цей слот. Будь ласка, переконайтеся, що ви дочитали його до кінця.


Реліз: 18.02.2022
Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено
Максимальний виграш: X50000

Автор: Kim Birch | Останнє оновлення огляду: 17 Травень 2024 | Перевірка фактів: Jasmin Williams

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Кім Бірч перемагав і програвав з кращими покеристами світу. Окрім знань в покері та блекджеку, Кім також видав 3 книги. Про Kim Birch

Рейтинги експертів BETO Slots

Популярність

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Повітря

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

RTP %

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Джекпоти

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Призові лінії

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Хвилювання

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Відео: Ігровий процес та великий виграш

Грай зараз

Особливості ігрових автоматів

Бонус

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Факти про слот

Слоти Провайдер Push Gaming

Слоти Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено

Слоти RTP% 95.11

Слоти Тип гри Слоти

Слоти Jackpot Ні


Діапазон ставок та макет гри

Слоти Мінімальна ставка 0.10

Слоти Максимальна ставка 100.00

Слоти Барабани 5

Слоти Ряди 6

Слоти Виграшні лінії 50

Теми ігор

Азійські та східні


Особливості гри

Додатковий символ Купіть функцію Символьний обмін Таємничий символ Зберіть енергію Додаткові безкоштовні виртуалі Діапазон RTP Ігра з ризиком / азартна гра Множник Символи розкиду Безкоштовно обертайте Дикий


Казино

Карточні масти


Насолоджуйтеся великими барабанами в онлайн-слоті Big Bamboo

Насолоджуйтеся великими барабанами в онлайн-слоті Big Bamboo

Ласкаво просимо до слоту Big Bamboo від Push Gaming

Ігровий автоматBig Bamboo виглядає і відчувається як спокійний і веселий слот, і так воно і є. Азіатська тематика з великим бамбуком створює ідеальний настрій для медитації. Заглиблюючись у бамбуковий ліс, ви будете відкривати різні таємниці та знаходити заховані скарби. Коротше кажучи, чим більше часу ви проведете за грою в цей слот, тим більше неймовірних можливостей вам відкриється.

Ви можете виграти миттєві призи вартістю до 5 000 разів більше вашої ставки безпосередньо з базового слоту. Більший розмір барабанів і більша кількість ліній виплат допоможуть вам досягти надзвичайного максимального виграшу в 50 000 разів більше вашої ставки. Мультиплікатори, які можуть досягати 10 разів, також збільшують інші символи.

Безкоштовні обертання є, але найцікавіше те, що їх можна активувати різними способами. Випадкові функції, такі як Mystery Stack та Golden Bamboo, роблять базовий слот захопливим. Як і у всіх гнучких відеослотах, ви можете грати на додаткові фріспіни або купити бонус безпосередньо.

Наші перші враження від цього слоту незабутні, і нам не терпиться дізнатися, наскільки він вражає. Давайте продовжимо огляд і подивимося, що ще пропонує цей слот.

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Тема азіатського бамбукового лісу та крутий дизайн

Тема та дизайн

Гра Big Bamboo перенесе вас до дуже спокійного та щасливого бамбукового лісу. На тлі барабанів - велика кількість бамбука, а світло-зелений колір присутній майже скрізь. Фон виглядає мрійливим і величним, а на барабанах повно тварин, які живуть у цьому лісі.

Як і очікувалося, фонова музика спокійна і доповнюється звуками тварин. Виразні звукові ефекти відтворюються, коли ви отримуєте виграші, щоб зробити досвід більш захоплюючим. Коротше кажучи, вони чудово попрацювали над звуком та дизайном цього слоту.

Символи

Високооплачувані символи - це панда, кабан, мавпа та птах. Високооплачувані символи принесуть вам від 12 до 150 разів більше вашої ставки за створення виграшної комбінації з п'яти однакових символів. Символи з низькою оплатою - це карткові масті, які виплачують 0,40x від вашої ставки за п'ять виграшних комбінацій.

Дикий символ -це золотий символ, а символ Mystery Bamboo - це символ з різними видами бамбука. Символ "Золотий бамбук" - це символ із золотим бамбуком. Символ миттєвого призу - це золота монета, а символ множника вказує на значення множника. Нарешті, символ Колекціонера - це символ зеленого та червоного кольорів з літерою "C".

СимволScatter і символ Gamble Scatter являють собою різнокольорові кульки і виглядають ідентично, але на символі Scatter написано слово "Bonus".

Насолоджуйтеся функцією безкоштовних ігор із символами Mystery Bamboo

Насолоджуйтеся функцією безкоштовних ігор із символами Mystery Bamboo

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Як грати в слот Big Bamboo?

Давайте розберемося, як легко грати в цей слот.

 • Кнопка з двома вигнутими білими стрілками або пробіл змусить барабани обертатися.
 • Кнопка автозапуску з іконкою гри допоможе вам зробити від 10 до 100 обертань на автопілоті.
 • Маленька кнопка зі стрілкою біля загальної суми ставки відкриє різні пресети для налаштування вашої ставки. Ставка може становити від 0,10 до 100 євро.
 • Кнопка із зображенням зірки дозволить вам придбати бажані бонуси.
 • Іконка гучномовця вмикає або вимикає звук.
 • Нарешті, кнопка меню внизу ліворуч відкриває доступ до таблиці виплат, налаштувань, інформації про гру, загальну ставку та автовідтворення.
 • Таблиця виплат покаже вам виплати за символи та коротко пояснить їхні функції.
 • Інформація про гру містить детальну інформацію про слот та його особливості.

Вам також важливо розуміти, як створюються виграші в цьому слоті. Виграш створюється при випаданні 3 або більше однакових символів на сусідніх барабанах зліва направо на одній з 50 ліній виплат.

Заповніть лічильник низькооплачуваних символів, щоб перетворити низькооплачувані символи на символи-загадки у безкоштовних обертаннях

Заповніть лічильник низькооплачуваних символів, щоб перетворити низькооплачувані символи на символи-загадки у безкоштовних обертаннях

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Особливості великого бамбукового бонусу

Коли ви почнете грати в цей слот, на вас чекає кілька інноваційних функцій. Давайте розглянемо, як вони працюють.

Функція Mystery Bamboo

Символи Mystery Bamboo можуть випадати будь-де в базовій грі та під час безкоштовних обертань. Усі символи Mystery Bamboo відкривають символи, що оплачуються, дикі символи або символи золотого бамбука.

Особливість символу "Золотий бамбук

Щоразу,коли символ "Золотий бамбук" з'являється в таємничому стеку, активується функція"Золотий бамбук". Символи золотого бамбука на барабанах будуть обертатися і відкривати різні призи. Нижче наведено призи, які ви можете виграти в цій функції.

 • Символи миттєвих призів: символи множника ставки, які збільшують вашу ставку від 1 до 5 000 разів.
 • Символ Multiplier: Символи Multiplier помножать значення всіх символів миттєвих призів та символів колекціонерів у 2-10 разів.
 • Символ-збирач: Символ Колекціонера збирає значення всіх символів миттєвих призів і символів Колекціонерів. Він залишається в грі під час функції "Золотий бамбук", а порожні позиції знову починають обертатися.
 • Символи розкиду та азартних ігор: Символи розкиду також можуть приземлитися, щоб допомогти вам запустити безкоштовні обертання.

Азартна гра

Функція Gamble активується лише тоді, коли зупиняється азартний скаттер і випадає приз у вигляді безкоштовних обертань. Нижче наведено 2 типи безкоштовних обертань, які ви можете отримати.

 • Від 4 до 9 безкоштовних обертань: Ці безкоштовні обертання можуть мати мінімум 4 безкоштовних обертання та максимум 9 безкоштовних обертань.
 • Від7 до 9 безкоштовних обертань з 2 крапками: ви отримаєте від 7 до 9 безкоштовних обертань, де 2 нижніх символи будуть перетворені на символ Mystery Bamboo.

Ви можете вибрати обертання колеса азартних ігор під час цієї функції та отримати кращий тип безкоштовних обертань, коли воно зупиниться на призовому сегменті безкоштовних обертань. Однак ви втратите можливість грати у безкоштовні обертання, якщо колесо зупиниться на безпризовому сегменті.

Отримуйте більші виграші завдяки більшим барабанам і більшій кількості ліній виплат

Отримуйте більші виграші завдяки більшим барабанам і більшій кількості ліній виплат

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Велика бамбукова бонусна покупка

Символ розкиду з'являється лише на середніх барабанах. Символ Gamble Scatter може випасти на четвертому барабані, якщо на другому та третьому барабанах вже є символи розкиду, і запустити безкоштовні обертання. Символ "Золотий бамбук" також може допомогти запустити безкоштовні обертання.

Символи розкидута азартних ігор, які випадають під час цієї функції, збираються в нижніх лічильниках символів.

Після того, як у лічильнику низьких символів з'являться 4 Скаттер-символи, низький символ перетвориться на символ Таємничого бамбука на весь час безкоштовних обертань. Крім того, ви отримаєте від 2 до 4 додаткових безкоштовних обертань за заповнення лічильників низьких символів.

Кожен символ, який трансформується, нараховує множники, які застосовуються до виграшів у функції Golden Bamboo. Значення множника знаходяться в діапазоні від 2x до 10x. Крім того, Gamble Scatter може з'явитися лише під час гри в Golden Bamboo і нагородити вас до 3 додатковими безкоштовними обертаннями.

Функція купівлі бонусів

Ось функції, які ви можете придбати, натиснувши на іконку зірочки.

 • 7-9 безкоштовних обертань без конвертації символів: 99x від вашої ставки
 • 7-9 безкоштовних обертань з конвертацією 2 символів низького рівня: 179x від вашої ставки
 • 8-10 безкоштовних обертань з усіма 4 низькими символами, що конвертуються: 608x від вашої ставки
 • Таємничі безкоштовні обертання: 300x від вашої ставки за одну з вищезазначених функцій, обрану випадковим чином
Насолоджуйтеся найвищим потенціалом безкоштовних обертань в ігровому автоматі Big Bamboo

Насолоджуйтеся найвищим потенціалом безкоштовних обертань в ігровому автоматі Big Bamboo

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

RTP, дисперсія та максимальний виграш у Big Bamboo

ВПСцього слоту становить 96,13%, якщо ви не використовуєте функцію Gamble. Якщо ви використовуєте функцію Gamble, то RTP збільшиться до 96,52%.

Дисперсіяцього слоту дуже висока, що не дивно, враховуючи його потенціал.

Максимальний виграш, який пропонує цей слот, становить 50 000x від вашої ставки, і немає сумнівів, що ви маєте найвищі шанси отримати його під час безкоштовних обертань.

Насолоджуйтеся таємничими стеками, безкоштовними обертаннями та функцією "Золотий бамбук" у слоті Big Bamboo

Насолоджуйтеся таємничими стеками, безкоштовними обертаннями та функцією "Золотий бамбук" у слоті Big Bamboo

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Чи вартий онлайн-слот Big Bamboo того?

Великий слот Bamboo - це повний пакет, який принесе вам задоволення на всіх фронтах, якщо ви приділите йому трохи часу. Справа в тому, що це не найрозважальніший слот, але він точно є одним з найприбутковіших.

Бонусний раунд Free Spins у поєднанні з низьким лічильником символів надасть вам можливість отримати кілька символів Mystery Bamboo, продовжити безкоштовні обертання та збільшити множники.

Колесо азартних ігор є чудовим доповненням, і у вас є вагома причина використовувати функцію азартних ігор, оскільки вона забезпечує вищий RTP. Коли ви поєднуєте максимальний миттєвий приз (5,000x) з максимальним множником (10x), ви можете отримати максимальний виграш лише в базовому слоті. Чесно кажучи, можливість виграти 50 000x від вашої ставки в базовому слоті дуже захоплює.

Ігровий процес не відповідає темі миру та спокою. Ми вважаємо, що вони доповнюють один одного, тому що тема буде тримати вас у спокої, коли ви будете чекати на виграш. Все, що вам потрібно зробити, це мати трохи віри, тому що великі виграші рано чи пізно прийдуть. Можливо, ви можете купити безкоштовні обертання безпосередньо.

Коротше кажучи, ігровий автомат Big Bamboo вартий вашого часу, і вам варто спробувати демо-режим цього слоту в онлайн-казино, які ми в BETO рекомендуємо.

Стріла.Стріла.ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ