МЕНЮ
Пошук
Слоти

Bigger Bass Bonanza Грати Безкоштовно

Bigger Bass Bonanza Демонстрація слоту

Bigger Bass Bonanza Грати Безкоштовно
Грай зараз
Натисніть тут, щоб грати

Bigger Bass Bonanza від Reel Kingdom

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Bigger Bass Bonanza Огляд Зірка рейтингуЗірка рейтингу

Bigger Bass Bonanza Демо

Bigger Bass Bonanza це збільшена та покращена версія популярного слоту Big Bass Bonanza. Він перенесе вас у прекрасну подорож, де можна легко зловити велику рибу. Він має 5 барабанів з 4 рядами та 12 лініями виплат. Ви можете насолоджуватися безкоштовними обертаннями з грошовими символами та мультиплікаторами в цьому слоті.

Багато в чому він такий самий, як і його приквел, але набагато амбітніший у своєму підході. Збільшилася кількість ігрових ліній, кількість рядів і потенціал виграшу. Наскільки хороший цей слот, ми побачимо в цьому Bigger Bass Bonanza огляді слота.


Реліз: 06.09.2021
Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено
Максимальний виграш: X4000

Автор: Kim Birch | Останнє оновлення огляду: 13 Травень 2024 | Перевірка фактів: Jasmin Williams

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Кім Бірч перемагав і програвав з кращими покеристами світу. Окрім знань в покері та блекджеку, Кім також видав 3 книги. Про Kim Birch

Рейтинги експертів BETO Slots

Популярність

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Повітря

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

RTP %

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Джекпоти

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Призові лінії

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Хвилювання

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Відео: Ігровий процес та великий виграш

Грай зараз

Особливості ігрових автоматів

Бонус

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Переваги Переваги

Переваги

ВідкритоМаксимальний виграш 4,000x від вашої ставки

ВідкритоФантастичний RTP

ВідкритоГрошові символи можна зібрати під час безкоштовних обертань

ВідкритоПовторні безкоштовні обертання з більшим множником

ВідкритоВисокоякісна графіка

Недоліки Недоліки

Недоліки

Закрити Базовий слот не дуже цікавий

Закрити Висока дисперсія

Факти про слот

Слоти Провайдер Reel Kingdom

Слоти Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено

Слоти RTP% 95.67

Слоти Тип гри Слоти

Слоти Jackpot Ні


Діапазон ставок та макет гри

Слоти Мінімальна ставка 0.12

Слоти Максимальна ставка 240.00

Слоти Барабани 5

Слоти Ряди 4

Слоти Виграшні лінії 12

Теми ігор

Туризм Рибалка Пляжі


Особливості гри

Додатковий символ Зберіть енергію Додаткові безкоштовні виртуалі Множник безкоштовних виртуалів Діапазон RTP Символи розкиду Безкоштовно обертайте Дикий


Насолоджуйтеся більшим і кращим слотом

Насолоджуйтеся більшим і кращим слотом

Ласкаво просимо на сайт Bigger Bass Bonanza Slot

Якщо ви грали в слот Big Bass Bonanza, то миттєво впізнаєте онлайн-слот Bigger Bass Bonanza. Pragmatic Play і Reel Kingdom зрозуміли, що Big Bass Bonanza - хороший слот, але він повинен бути більш винагороджувальним. Тому вони придумали цей слот, який не сильно змінює ігровий процес, а зосереджується на його вдосконаленні.

Додатковий ряд - приємне доповнення. Крім того, ви можете насолоджуватися 12 лініями виплат замість 10. Нарешті, максимальний виграш тепер становить 4 000 разів більше вашої ставки, що набагато вище, ніж 2100-кратний максимальний виграш оригіналу. Одне з найцікавіших удосконалень полягає в тому, що цей слот став виглядати набагато краще.

Це була чудова ідея оновити оригінальний слот. Ми з радістю пояснимо, як ви можете виграти найбільше в цьому слоті. Переконайтеся, що ви прочитали цей огляд до кінця.

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Естетична рибальська тема та чудова графіка

Тема та дизайн

Рибальську темати ку недооцінюють, адже можна створити чудовий слот, використавши цю тему та поєднавши її з гарною музикою. Саме так і зробили творці цього слоту. Музика не надто вигадлива, але вона робить свою справу.

Що стосується графіки та загальної атмосфери слоту, то він набагато кращий за оригінал. Ми бачимо яскраві та барвисті будівлі з пальмами на задньому плані. Він має освіжаючий вигляд, який притягує до себе.

Бульбашки розділяють барабани, а різнокольорові вогні будівель відбиваються від води і виглядають вишукано. Навіть з простим дизайном символів це виглядає як чудовий слот. Ми раді, що вони доклали чимало зусиль, щоб зробити його гарним, адже простий вигляд оригіналу не був дуже захоплюючим.

Символи

Високооплачувані символи - це човен, вудка, приманка та ящик зі снастями. Човен є найбільш високооплачуваним символом, який принесе вам 200-кратний виграш від вашої ставки за комбінацію з п'яти однакових символів. З іншого боку, низькооплачувані символи принесуть вам лише 12-кратний виграш від вашої ставки за подібну комбінацію. Низькооплачуваними символами є карткові символи.

Скаттер - це риба, і якщо ви зловите кілька рибин, то зможете запустити безкоштовні обертання.

Дикий символ збирає значення грошових символів у безкоштовних обертаннях

Дикий символ збирає значення грошових символів у безкоштовних обертаннях

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Як підкорити слот Bigger Bass Bonanza

Давайте розглянемо основи гри в цей слот.

  • Кнопка обертання з двома вигнутими стрілками обертає барабани.
  • За допомогою кнопок "плюс" і "мінус" можна регулювати ставку в діапазоні від 0,12 до 240 євро.
  • Кнопка Автогра прямо під кнопкою обертання дозволить вам зробити від 10 до 1 000 обертань на автопілоті. Ви можете запустити автогру з увімкненим режимом турбо або швидких обертань.
  • Кнопка "i" стане в нагоді для доступу до основної інформації про гру та таблиці виплат.

Посадка 3 або більше однакових символів на лінії виплат зліва направо принесе вам винагороду відповідно до таблиці виплат. Однак для отримання виграшу з символами човна вам потрібно лише 2 однакових символів. Пам'ятайте, що Дикий символ може допомогти вам отримати виграш, замінюючи інші символи.

Вирушайте на чудову риболовлю в онлайн-слоті Bigger Bass Bonanza

Вирушайте на чудову риболовлю в онлайн-слоті Bigger Bass Bonanza

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Більші та кращі бонусні можливості

Незважаючи на те, що цей слот не має декількох бонусних функцій, лише однієї функції достатньо, щоб отримати максимальний виграш у 4 000 разів більше вашої ставки, і це функція безкоштовних обертань. Давайте розглянемо бонусні функції цього слоту.

Унікальні символи

Дикийсимвол замінить усі символи, окрім Скаттера, і допоможе вам отримати виграш. Однак він з'являється лише під час раунду безкоштовних обертань. Іншим важливим символом є Скаттер, який дозволить вам запустити безкоштовні обертання, якщо ви випаде щонайменше 3 Скаттер.

І, нарешті, символ "Гроші" винагороджує вас під час базового слоту та безкоштовних обертань. Ось виплати за грошові символи.

  • 3 символи: 1x вашої ставки
  • 4 символи: 5x вашої ставки
  • 5 симво лів: загальна вартість грошових символів

Безкоштовні обертання в слоті Bigger Bass Bonanza

Всі дикі символи, які випадають на барабанах під час безкоштовних обертань, збираються. Нижче наведено кількість безкоштовних обертань, які ви можете отримати в залежності від кількості скатерів.

  • 3 Ска ттер = 10 безкоштовних обертань
  • 4 скатери = 15 безкоштовних обертань
  • 5 Скаттерів: = 20 безкоштовних обертань

Дикий символ відіграє найважливішу роль у безкоштовних обертаннях. Всі дикі символи, які випадають на барабанах під час безкоштовних обертань, збираються. За кожен 4-й зібраний дикий символ ви отримуєте 10 безкоштовних обертань.

Символи Wild збирають вартість грошових символів протягом усієї гри, а множник грошових символів збільшується з повторним запуском безкоштовних обертань. Множник зібраних грошових символів збільшується в 2 рази при першому повторному запуску, в 3 рази при другому запуску і в 10 разів при третьому запуску.

Зверніть увагу, що безкоштовні обертання можна запустити лише 3 рази. Якщо в кінці безкоштовного обертання залишається тільки 1 Дикий символ, грошові символи можуть з'являтися у випадкових позиціях.

Отримайте 10 безкоштовних обертань із максимальним виграшем у 4,000 разів більше вашої ставки

Отримайте 10 безкоштовних обертань із максимальним виграшем у 4,000 разів більше вашої ставки

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

RTP, дисперсія та максимальний виграш

RTP цього слоту становить 96,71%, що вище, ніж у більшості слотів, які ми розглядали. Це допоможе вам грати в цей слот, не турбуючись про те, що ви втратите занадто багато грошей.

Дисперсіястановить 5 з 5, тому було б розумно триматися подалі від максимальної суми ставки. Перевага високої дисперсії полягає в тому, що ви можете насолоджуватися максимальним виграшем у 4 000 разів більше вашої ставки.

Висаджуйте дикі символи та запускайте безкоштовні обертання в слоті Bigger Bass Bonanza

Висаджуйте дикі символи та запускайте безкоштовні обертання в слоті Bigger Bass Bonanza

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Чи варте воно того, щоби грати в онлайн-слот Bigger Bass Bonanza?

Bigger Bass Bonanza Онлайн-слот від компанії "Азартманія" є значним покращенням порівняно з оригіналом завдяки кільком змінам, які були внесені в нього. Додатковий ряд, додаткові лінії виплат і набагато вищий максимальний виграш дають вам набагато кращий досвід. Ви можете грати в слот Bigger Bass Bonanza безкоштовно в казино, які ми рекомендуємо тут, на BETO.

Різниця між графікою оригіналу та цього слоту легко помітна. Вони збільшили масштаб і деталізацію графіки. Тема була доопрацьована і тепер виглядає набагато краще.

Дисперсія цього слоту дійсно висока, але завдяки цій дисперсії ви можете отримати максимальний виграш у 4 000 разів більше вашої ставки. Навіть базовий слот пропонує великі виплати, якщо ви терплячі.

Безкоштовні обертання не тільки дуже корисні, але й можуть бути повторно запущені до 3 разів з більш високим множником за грошові символи, зібрані дикими символами. Коротше кажучи, вам варто спробувати цей слот і грати до тих пір, поки не запустите безкоштовні обертання.

Стріла.Стріла.ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Bigger Bass Bonanza Слот - поширені запитання

Який максимальний виграш у слоті Bigger Bass Bonanza? Стріла. Стріла.

Максимальний виграш становить 4 000 разів більше вашої ставки, і ви можете виграти його під час безкоштовних обертань.

Який коефіцієнт RTP і дисперсія відеослота Bigger Bass Bonanza? Стріла. Стріла.

Цей слот має фантастичний RTP 96,71%, що значно перевищує середній показник у 96%. Дисперсія становить 5 з 5, тому ви повинні бути обережними і робити низькі ставки.

Чи є безкоштовні обертання в ігровому автоматі Bigger Bass Bonanza? Стріла. Стріла.

Так, ви можете запустити щонайменше 10 безкоштовних обертань, випавши на барабанах 3 або більше Скаттер-символів. Безкоштовні обертання можуть бути повторно запущені, якщо на барабанах з'являться Дикі символи з вищим множником за грошові символи, зібрані Дикими символами.

Як працюють символи грошей у слоті Bigger Bass Bonanza? Стріла. Стріла.

Символи грошей приймають випадкові значення і дають фіксовану виплату в базовому слоті залежно від того, скільки їх випадає на лінії виплат зліва направо. Під час безкоштовних обертань їхні значення будуть зібрані Дикими символами, і ви зможете отримати величезні виграші.

Чи можна грати в слот Bigger Bass Bonanza безкоштовно? Стріла. Стріла.

Так, ви можете знайти демо-версію слоту Bigger Bass Bonanza прямо тут, на BETO. Насолоджуйтесь цим слотом безкоштовно на будь-якому пристрої, який у вас є.