МЕНЮ
Пошук
Слоти

Bonsai Spins Грати Безкоштовно

Bonsai Spins Демонстрація слоту

Bonsai Spins Грати Безкоштовно
Грай зараз
Натисніть тут, щоб грати

Bonsai Spins від Epic Industries

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Bonsai Spins Огляд Зірка рейтингуЗірка рейтингу

Bonsai Spins Демо

Bonsai Spins це один з найпривабливіших відеослотів, створених Epic Industries цього року. Гра обертається навколо теми, натхненної Японією, де ви граєте з милими квітучими вишневими деревами навколо вас, а також з мініатюрними бонсаями.

Ви можете виграти до 100 000 монет за один спін в Bonsai Spins, а ігровий процес наповнений безліччю спеціальних функцій і бонусів.

Читайте наш детальний огляд далі, а також дізнайтеся про інші особливі принади гри.


Реліз: 06.09.2021
Волатильність Волатильність вимкнено Волатильність вимкнено Волатильність вимкнено Волатильність вимкнено Волатильність вимкнено
Максимальний виграш: X1250

Автор: Julius De Vries | Останнє оновлення огляду: 18 Травень 2024 | Перевірка фактів: Kim Birch

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Джуліус де Вріс оглядає бонуси та умови казино на BETO™, щоб наші читачі не потрапили в лапи недобросовісних операторів. Він також є перевіреним експертом з гри. Про Julius De Vries

Рейтинги експертів BETO Slots

Популярність

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Повітря

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

RTP %

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Джекпоти

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Призові лінії

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Хвилювання

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Відео: Ігровий процес та великий виграш

Грай зараз

Особливості ігрових автоматів

Бонус

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Переваги Переваги

Переваги

ВідкритоВесела та мирна тема

ВідкритоЧудова функція безкоштовних обертань

ВідкритоВисокоякісна графіка від Epic Industries

ВідкритоУнікальний бонус Trail Meter

ВідкритоЦікавий ігровий процес

Недоліки Недоліки

Недоліки

Закрити Низькі бонусні можливості

Факти про слот

Слоти Провайдер Epic Industries

Слоти Волатильність Волатильність вимкнено Волатильність вимкнено Волатильність вимкнено Волатильність вимкнено Волатильність вимкнено

Слоти RTP% 96.00

Слоти Тип гри Слоти

Слоти Jackpot Ні


Діапазон ставок та макет гри

Слоти Мінімальна ставка 0.20

Слоти Максимальна ставка 80.00

Слоти Барабани 5

Слоти Ряди 5

Слоти Виграшні лінії 20

Теми ігор

Кристали Азійські та східні


Особливості гри

Символьний обмін Зберіть енергію Додаткові безкоштовні виртуалі Випадкові утірачи Множник безкоштовних виртуалів Бонусні символи Множник Символи розкиду Безкоштовно обертайте Дикий


Тепла і безтурботна графіка Bonsai Spins

Тепла і безтурботна графіка Bonsai Spins

Відчуйте мир з Bonsai Spins

Bonsai Spins була розроблена компанією Epic Industries у партнерстві з іншим дуже популярним іменем у світі iGaming - G. Games. Заснований на східноазійській тематиці та ідеях, зокрема японській, Bonsai Spins проведе вас у культурний тур по прекрасній рослинності та природі азійських земель.

Ми не можемо сказати вам причину маленького розміру дерев бонсай, але що ми точно можемо зробити, так це взяти вас у подорож, наповнену стихіями та деревами бонсай.

Азійська культура завжди зачаровувала людей по всьому світу, вона дійсно інтригуюча та загадкова. З нею пов'язано багато фантастичних елементів, і ми просто не можемо перестати захоплюватися нею. Ця любов до азіатської культури призвела до створення багатьох японських та азіатських тематичних онлайн ігрових автоматів, і Bonsai Spins - лише один з них.

Ця захоплююча тема надихнула на створення різноманітної графіки та візуальних ефектів, і ви можете побачити азіатський відтінок у символах, фоні та анімації. Навіть різні спеціальні функції та бонуси натхненні загальною темою, і ви не перестанете захоплюватися всіма різними деталями, створеними в цій грі.

Оскільки весь слот розроблений навколо дерев бонсай, символ бонсай у грі є найважливішим, і він працює як скатер. Доповнюючи японську тематику, гора Фудзі є диким символом, який допомагає вам під час ігрового процесу.

Щоб зробити ваш ігровий процес ще більш захоплюючим, в Bonsai Spins передбачені спеціальні безкоштовні обертання, символи для модернізації та мультиплікатори. Зокрема, раунд безкоштовних обертань є дуже корисним, де ви можете виграти миттєві виплати на суму до 1,250x за один спін.

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Натхненні дзен-візуалізації Bonsai Spins

Bonsai Spins'Візуальні ефекти - одні з найкращих, які ви можете побачити у відеослотах сьогодні. Розробники з компанії Epic Industries створили для нас справжню візуальну насолоду.

Все виглядає природно і заспокійливо. Ігрова сітка з 5 барабанів і 5 рядів виглядає так, ніби вона вирізана з дерев'яної рами. На задньому плані ви можете побачити прекрасний вид на сільську місце вість, а в центрі - красиве дерево бонсай.

Оскільки Bonsai Spins - це ігровий автомат з японською тематикою, символіка на екрані заснована на японській культурі. На барабанах ви знайдете могутню гору Фудзі, класичний японський храм і маленькі квіточки сакури. Звичайні низькооплачувані символи позначені картковими символами J, Q, K і A.

Поки ви робите ставки, у фоновому режимі буде грати мелодійний саундтрек, який допоможе вам розслабитися і заспокоїтися. Звукові та відеоелементи чудово синхронізуються між собою і забезпечують дуже приємний ігровий процес.

Спеціальні золоті тематичні бонусні раунди з Bonsai Spins

Спеціальні золоті тематичні бонусні раунди з Bonsai Spins

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Як посадити квітучий виграш

Bonsai Spins розроблена у дуже простий та зручний спосіб. Просто виконайте наступні кроки по порядку, і все буде готово:

  1. Почніть з таблиці виплат слоту, щоб отримати детальну інформацію про різні комбінації, які ви можете зібрати, щоб отримати виплати.
  2. Встановіть розмір ставки , враховуючи вашу ігрову стратегію та баланс ставок. Ви можете встановити будь-яку суму від 0,20 євро за спін до 80 євро за спін, що є досить широким діапазоном ставок.
  3. Тепер ви готові почати обертання, натиснувши кнопку в правому нижньому куті ігрового екрана. Ви також можете скористатися функцією автоматичного обертання, яка буде обертати барабани самостійно.

Вам потрібне лише гарне підключення до Інтернету, і ви зможете насолоджуватися цим чудовим слотом у будь-який час і в будь-якому місці. Така потужна крос-пристрійна функціональність походить від платформи, на якій розроблена гра. Epic Industries використовує платформу HTML5, яка забезпечує їхнім іграм хорошу продуктивність і безперебійну функціональність.

Золоті тематичні анімації під час спеціальних раундів

Золоті тематичні анімації під час спеціальних раундів

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Спеціальні бонуси Bonsai Spins

Ви отримуєте виплату за найприбутковіший виграш на одній ігровій лінії. У разі кількох виграшів усі ваші виплати додаються до однієї, що дає вам перевагу комбінацій з кількома виграшними лініями. Ви можете виграти джекпот до 1,250 разів більше ставки за один спін в Bonsai Spins.

Цей великий джекпот доступний у грі завдяки спеціальним бонусам та функціям. Нижче наведені бонуси, які ви можете виграти в Bonsai Spins:

Лічильник слідів

Якщо ви не зберете жодної комбінації під час обертання, ваш лічильник безкоштовних обертань обнуляється, і ви повертаєтесь на рівень 0. Ця функція доступна в базовій грі, і ваші виграші збільшуються, коли ви отримуєте виграш у базовому ігровому процесі. Перемоги допомагають вам підвищити свій рівень на лічильнику, а підвищення рівня означає збільшення і більш захоплюючі модифікатори. 2, 4 і 6 рівні дають нагороди за модифікацію барабанів.

Коли ви підвищуєте свій рівень, перевага попереднього рівня закінчується, і ви отримуєте кращий модифікатор. Якщо вам не вдається зібрати жодної комбінації під час обертання, ваша доріжка безкоштовних обертань обнуляється, і ви повертаєтесь до 0-го рівня. На найвищому рівні - 6-му - лічильник виграшів обнуляється після 2 марних обертань замість 1.

Символи розкиду

Класичний символ розкиду доступний на сайті Bonsai Spins, де він позначений деревом бонсай. Вони запускають раунд безкоштовних обертань, коли ви випадають 3 з них на 1-му, 3-му та 5-му барабанах.

Безкоштовні обертання

Ви можете запустити безкоштовні обертання в Bonsai Spins, зібравши мінімум 3 символи дерева бонсай. Ви отримаєте 5 безкоштовних обертань за 3 скаттер-символи. Чим більше скатерів, тим більше безкоштовних обертань ви отримаєте.

Деякі певні місця в сітці стануть підсвіченими, і якщо ви приземлите найбільш високооплачувані символи в цих місцях, ви отримаєте додаткові безкоштовні обертання.

У раунді безкоштовних обертань також діятиме спеціальний множник, який збільшуватиметься з кожним підвищенням рівня за допомогою бонусу. Він може зростати до 10 разів.

Виграти кілька безкоштовних обертань у Bonsai Spins

Виграти кілька безкоштовних обертань у Bonsai Spins

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Волатильність і RTP - відкрийте для себе секрети дерев бонсай

Bonsai Spins має RTP 96%, що є пристойним показником, враховуючи середній відсоток віддачі інших слотів. Це означає, що ви повинні отримати близько 96% від суми вашої ставки після тривалої сесії ставок.

Волатильність слоту оцінюється в 6,3/10 на сайті Epic Industries.

Bonsai Spins має дійсно хороший потенціал для виграшу

Bonsai Spins має дійсно хороший потенціал для виграшу

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Остаточний вердикт Bonsai Spins - осягніть таємниці дерев бонсай

Спокій і безтурботність - це те, що ви відчуєте під час своєї ігрової сесії на Bonsai Spins.

Заснований на пишному зеленому оточенні та спокої японської культури, Bonsai Spins - це нове і свіже доповнення у світі iGaming, яке вже встигло зарекомендувати себе. Bonsai Spins тематично пов'язаний з деревами бонсай та мистецтвом. Загальна природна тематика впливає на візуальне оформлення гри.

Ігровий процес Bonsai Spins настільки ж гарний, як і його візуальне оформлення. Тут є багато спеціальних функцій і бонусів, які дадуть вам численні шанси зібрати призові комбінації. Ви знайдете раунд безкоштовних обертань дуже цікавим, зокрема, завдяки спеціальному механізму підсвічування.

Загалом, нам сподобався ігровий автомат, коли ми тестували його тут, на BETO.com. Ви обов'язково повинні спробувати. Ви можете спробувати його безкоштовно тут, на BETO.com, у верхній частині цієї оглядової сторінки.

Стріла.Стріла.ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Поширені запитання - Bonsai Spins

Яку найбільшу виплату я можу отримати в Bonsai Spins? Стріла. Стріла.

Ви можете виграти максимальну виплату в 1,250 разів, зробивши ставку на слот, що є досить непоганим показником. Сума джекпоту може бути отримана під час бонусного раунду безкоштовних обертань, тому вам краще стежити за символами розкиду.

Що таке Bonsai Spins' RTP і волатильність? Стріла. Стріла.

Bonsai Spins має середній відсоток повернення 96%, що є цілком задовільним.

Чи є в Bonsai Spins бонус на безкоштовні обертання? Стріла. Стріла.

Безумовно, ви отримуєте раунд безкоштовних обертань в Bonsai Spins, як і в більшості інших слотів. Раунд безкоштовних обертань запускається, коли на сітці з'являється щонайменше 3 символи дерева бонсай.

Чи є на сайті Bonsai Spins інші бонусні функції? Стріла. Стріла.

Так, ви також отримаєте унікальну спеціальну функцію Trail Meter, а також звичайні безкоштовні обертання та символи розкиду.

Чи можу я грати в Bonsai Spins безкоштовно? Стріла. Стріла.

Важливо безпечно спробувати гру безкоштовно, перш ніж ставитина неї реальні гроші. Ви можете знайти безкоштовну демо-версію слоту тут, на BETO.com, обов'язково спробуйте.