МЕНЮ

Bounty Showdown Ігровий Автомат - Безкоштовна Гра та Відгуки (2023)

Натисніть тут, щоб грати

Bounty Showdown від Fantasma Games

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Bounty Showdown Огляд

Bounty Showdown

Bounty Showdown Слот-гра Wild West- це те, що ви отримаєте, коли змішаєте надприродну тематику з темою Дикого Заходу. Приєднуйтесь до групи відважних ковбоїв та ковбойок у цій пригоді на Дикому Заході. Допоможіть їм зібрати виграшні комбінації на ігровій сітці 5x3 , що складається з 10 ліній для виплат. У грі є функція Bounty Showdown безкоштовних обертань та функція повторних обертань.

Дізнайтеся більше про цю захоплюючу гру від Fantasma Games в нашому огляді, а також спробуйте самі в безкоштовній демо-версії, доступній тут, на BETO.com.


Реліз: 08.06.2021
Волатильність
Максимальний виграш: X4761

Автор: Kim Birch | Останнє оновлення огляду: 20 Липень 2023 | Перевірка фактів: Jasmin Williams

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Кім Бірч перемагав і програвав з кращими покеристами світу. Окрім знань в покері та блекджеку, Кім також видав 3 книги. Про Kim Birch

Особливості ігрових автоматів

Покупка бонусу

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Популярність

Повітря

RTP %

Джекпоти

Призові лінії

Хвилювання

Переваги

Висока якість графіки

Цікава бонусна функція

Гнучкий ігровий процес

Спеціальний бонусний символ

Підтримка різних пристроїв

Недоліки

RTP не фіксований

Факти про слот

Провайдер Fantasma Games

Волатильність

RTP% 96.16

Тип гри Слоти

Jackpot Ні


Геймерські деталі

Мінімальна ставка 0.10

Максимальна ставка 100.00

Барабани 5

Ряди 3

Теми ігор

Дикий Захід


Особливості гри

Купіть функцію Колесо бонусу Множник безкоштовних виртуалів Респіни Множник Символи розкиду Безкоштовно обертайте Дикий


Персонажі

Ковбої


Грайте на Bounty Showdown і випробуйте символи на ковбойську тематику

Грайте на Bounty Showdown і випробуйте символи на ковбойську тематику

Bounty Showdown Слот - Стріляй за виграшними обертаннями

Bounty Showdown це безкоштовний ігровий автомат на тему Дикого Заходу з пригодницькою тематикою та насиченим екшеном ігровим процесом. Коли ви запускаєте гру, відеоінтро показує вам невелике західне містечко з дерев'яними будівлями та пустельними рівнинами. Судячи з пригодницького візуального ряду та захоплюючих кадрів, Bounty Showdown - це чудова iGaming-гра з плавною анімацією.

Слот Bounty Showdown працює на стандартній ігровій сітці 5x3 , де ви можете грати на 10 різних лініях виплат. Такі бонуси, як Bonus Skull Wilds, Bonus Double Re-Spins та Showdown Free Spins, роблять ігровий процес цікавим, і ви не зможете скоро відірватися від екрана.

Чудові бустери дозволяють виграти виплати до 4,500x від загальної ставки за один спін, що є досить щедрим.

Відео: Bounty Showdown Ігровий Автомат - Безкоштовна Гра та Відгуки (2023)

Fantasma Games та зразок ігрового процесу на сайті Bounty Showdown

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Тема, дизайн та символіка

Тема та дизайн

Типова гра на тему дикого заходу отримала в Bounty Showdownнадприродний поворот, і результат вийшов просто чудовим. Загальна сюжетна лінія та ігровий процес дуже цікаві.

Небезпечні на вигляд стрільці є головною визначною пам'яткою Bounty Showdown, і вони регулярно з'являються в мережі. Вся сюжетна лінія базується навколо містера Джо Боунсона, таємничого стрільця, на якого полює група західних месників, щоб помститися за свого друга, якого притягнув до відповідальності вправний стрілець.

Вся дія відбувається в маленькому типовому західному містечку з будівлями з дерев'яних дощок. З лівого боку сітки видніється група ковбоїв, які шукають містера Джо. Небо виглядає ясним, і ви можете бачити красиві хмари, що пливуть над західним містечком.

Символи

Основні низькооплачувані символи в грі Bounty Showdown позначаються королівськими символами від A до J, які зазвичай з'являються на ігровій сітці. У грі Bounty Showdown також є 4 високооплачувані символи, які представляють собою різних бандитів. Бандит з обличчям черепа є найбільш високооплачуваним у сітці, який може дати вам виплати до 100x за комбінацію з 5-ти таких символів.

Бонусні дикі символи позначені золотими монетами, які замінюють усі звичайні символи в слоті. Цей Дикий символ також працює як звичайний символ, якщо ви збираєте мінімум 3 Диких символів у комбінації. Ви отримуєте 10-кратні, 25-кратні та 100-кратні виплати за комбо з 3, 4 та 5 символів.

Функція безкоштовних обертань також запускається цим бонусним диким символом, тому слідкуйте за золотими монетами.

Стрільці в сітці Bounty Showdown

Стрільці в сітці Bounty Showdown

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Bounty Showdown - Ігровий процес

Як грати

Управління в Bounty Showdown просте і зрозуміле. Дотримуйтесь цих основних кроків, і ви легко освоїте гру:

  1. Середня кнопка приводить барабани в рух. Погляньте на ці опції та ознайомтеся з елементами керування.
  2. Встановітьсуму ставки, яка визначатиме, наскільки великими можуть бути ваші виплати. Вибирайте ставку ретельно.
  3. Скористайтеся опцією автовідтворення, переведіть гру в автоматичний режим і розслабтеся.
  4. Три рядки в правому нижньому куті відображають таблицю виплат слоту. Тут ви отримаєте інформацію про виплати, правила та різні бустери.

Як виграти

Гра Bounty Showdown працює за стандартним механізмом на основі ліній виплат. Ігрова сітка дає вам 10 різних ліній для ставок, і ви можете зібрати виграшну комбінацію на будь-якій з них, щоб отримати виплату. Будь-які 3 однакові символи, що випали поруч один з одним, складають виграшну комбінацію.

Спеціальні Дикі символи в Bounty Showdown та миттєвий виграш

Спеціальні Дикі символи в Bounty Showdown та миттєвий виграш

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Bounty Showdown Бонусні можливості

В Bounty Showdown є 3 модифікатори, які допоможуть вам зануритися в захопливий ігровий процес. Основними з них є функція повторних обертань і функція безкоштовних обертань.

Функція подвійного бонусного повторного обертання

Просто виберіть 2 бонусних диких символи разом, і ви отримаєте подвійне бонусне повторне обертання. Спочатку виплачуються виграші на лінії, а потім барабани з бонусними символами залишаються на своїх місцях.

Решта барабанів обертаються, щоб дати вам шанс випасти ще один Bonus Wild, який активує бонус Showdown Free Spins.

Захоплюючі бонусні можливості в грі Bounty Showdown

Захоплюючі бонусні можливості в грі Bounty Showdown

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Спеціальне колесо Гатлінга та безкоштовні обертання

Безкоштовні обертання Showdown починаються, коли на сітці з'являються 3 бонусні дикі символи. Ви можете зібрати ці символи в основній грі або за допомогою функції Double Bonus ReSpin. Цей раунд є основною атракцією. Чим більше бонусних диких символів, тим більше безкоштовних обертань ви отримаєте.

  • 3 бонусних диких символи дають 10 безкоштовних обертань
  • 4 бонусних диких символи дають 15 безкоштовних обертань
  • 5 бонусних диких символів дають 20 безкоштовних обертань

Коли ви випадають Дикі символи, на ігровому полі з'являється колесо Гатлінга. У колесі є 16 різних камер, які містять числа від 2 до 100. Ви можете обертати це колесо до 3 разів, а числа з цих 3 обертань додаються разом.

Щоразу, коли під час безкоштовних обертань на сітці випадає бонусний дикий символ, сума всіх цих 3 чисел додається до суми вашої ставки, і ви отримуєте миттєву виплату. Ці виплати нараховуються додатково до стандартних виплат за лінію виплат. Наприклад, якщо на колесі Гатлінга випадуть 7, 5 і 2, ви отримаєте 14 виплат. Щоразу, коли на сітці випадає бонусний дикий символ, ви отримуєте миттєву виплату, яка в 14 разів перевищує вашу ставку.

Під час цих безкоштовних обертань зберіть 3, 4 або 5 диких символів разом, і ви отримаєте додатковий набір з 3, 4 або 5 безкоштовних обертань. Разом із додатковими безкоштовними обертаннями ви також отримаєте ще один шанс на колесі Гатлінга. Кількість безкоштовних обертань не обмежена, і ви можете грати доти, доки вам посміхається удача.

Функція купівлі бонусів

Якщо ви не хочете чекати, поки бонуси активуються самі по собі, у нас є для вас гарна новина. Ви можете купити бонусний раунд, заплативши премію в розмірі 80-кратної ставки.

Натискайте кнопку Spin, щоб виграти величезні виплати від Bounty Showdown

Натискайте кнопку Spin, щоб виграти величезні виплати від Bounty Showdown

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Bounty Showdown RTP, дисперсія та найбільший виграш

Bounty Showdown це гра з середнім та високим рівнем дисперсії гри, де ви будете насолоджуватися RTP на рівні 96,16%. Зверніть увагу, що Bounty Showdown RTP збільшується до 97,12% , якщо ви вирішите придбати функцію безкоштовних обертань.

Ви можете отримати виплати до 4 500x за один спін з максимальною ставкою, що є пристойним розміром джекпоту.

Високі виграші в Bounty Showdown

Високі виграші в Bounty Showdown

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Bounty Showdown"Вирок куріння

Bounty Showdown це відеослот із насиченим сюжетом та захопливою графікою. Гра забезпечує потужний геймплей з корисними бустерами, і ви будете розважатися досить довго.

Візуальним елементам надано суворий і дикий вигляд, а ігровий процес більше нагадує бойовик про ковбоїв і бандитів. Бустери забезпечують вибуховий характер гри, і ви отримаєте безліч шансів зірвати великий і соковитий виграш.

Основною функцією є раунд безкоштовних обертань, під час якого на екрані з'являється колесо Гатлінга, що визначає ваші потенційні миттєві виплати. Спеціальним символом у слоті є бонусний дикий символ, який працює і як Scatter, і як Дикий символ.

Виплати до 4 500 разів перевищують загальну ставку в Bounty Showdown за один спін, що є досить пристойним показником. Завдяки чудовим бонусним функціям та захоплюючій графіці, Bounty Showdown є чудовим варіантом онлайн-слоту, і ми настійно рекомендуємо його.

Оскільки дисперсія від середнього до високого, ми рекомендуємо вам обертати барабани з невеликою ставкою, оскільки виграші не будуть дуже регулярними. Однак, якщо ви граєте з великим банкроллом, це не буде проблемою.

Безкоштовну демо-версію та інші нові слоти можна знайти тут, на BETO.com.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Поширені запитання - Bounty Showdown FAQs

Яка найбільша виплата в Bounty Showdown?

Максимальний виграш, який ви можете отримати в Bounty Showdown за один хід, становить 4,500x від розміру ставки. Це чудовий розмір джекпоту для гри з середньою та високою дисперсією.

Який коефіцієнт дисперсії і RTP у Bounty Showdown?

Bounty Showdown це гра з середньою та високою дисперсією з пристойним RTP 96,16%. Зверніть увагу, що RTP збільшується до 97,12%, коли ви купуєте раунд з безкоштовними обертаннями.

Чи отримую я безкоштовні обертання в Bounty Showdown?

Так, на вас чекає приголомшливий раунд з безкоштовними обертаннями в Bounty Showdown, де ви можете виграти до 20 безкоштовних обертань.

Що таке функція Double Bonus Respin в Bounty Showdown?

Bounty Showdown має унікальний модифікатор, який активується, коли ви випадає 2 бонусних вайлди в одному обертанні.

Чи можна спробувати слот Bounty Showdown безкоштовно?

Bounty Showdownдоступна в демо-версії на сайті BETO.com. Використовуйте цю безкоштовну версію, щоб детально вивчити гру.