МЕНЮ
Пошук
Слоти

Gates of Olympus Грати Безкоштовно

Gates of Olympus Демонстрація слоту

Gates of Olympus Грати Безкоштовно
Грай зараз
Натисніть тут, щоб грати

Gates of Olympus від Pragmatic Play

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Медаль
ТРАВЕНЬ 2024

Gates of Olympus Огляд Зірка рейтингуЗірка рейтингу

Gates of Olympus Демо

Подорож до Стародавньої Греції та царства Зевса у відеослоті Gates of Olympus від Pragmatic Play.

Це міфологічний слот, де всебатько Зевс завжди готовий прийти вам на допомогу. Це слот для казино з 6 барабанами та 5 рядами. Вам сподобаються захопливі бонусні функції, такі як безкоштовні обертання, функція Tumble, функція ставки "Анте" та приголомшлива система виплат у будь-якому місці.

Це гра з високою волатильністю з максимальним виграшем у 5000 разів більше вашої ставки. Рівень ставок варіюється від мінімальної ставки 0,20 євро до максимальної ставки 100 євро. Дочитайте наш огляд Gates of Olympus до кінця, щоб дізнатися все, що потрібно знати про цю захоплюючу гру.


Реліз: 13.02.2021
Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено
Максимальний виграш: X5000

Автор: Kim Birch | Останнє оновлення огляду: 13 Травень 2024 | Перевірка фактів: Jasmin Williams

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Кім Бірч перемагав і програвав з кращими покеристами світу. Окрім знань в покері та блекджеку, Кім також видав 3 книги. Про Kim Birch

Рейтинги експертів BETO Slots

Популярність

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Повітря

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

RTP %

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Джекпоти

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Призові лінії

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Хвилювання

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Відео: Ігровий процес та великий виграш

Грай зараз

Особливості ігрових автоматів

Бонус

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Переваги Переваги

Переваги

ВідкритоСплачуйте будь-де

ВідкритоБезкоштовні обертання зі зростаючими множниками

ВідкритоМаксимальний виграш 5,000x ставку

ВідкритоRTP пристойний

ВідкритоЗахоплюючий геймплей на основі грецької міфології

Недоліки Недоліки

Недоліки

Закрити Висока дисперсія

Закрити Максимальний виграш міг бути більшим

Факти про слот

Слоти Провайдер Pragmatic Play

Слоти Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено

Слоти RTP% 96.50

Слоти Тип гри Слоти

Слоти Jackpot Ні


Діапазон ставок та макет гри

Слоти Мінімальна ставка 0.20

Слоти Максимальна ставка 100.00

Слоти Барабани 6

Слоти Ряди 5

Теми ігор

Каміння Давні цивілізаціі


Особливості гри

Додаткова ставка Випадковий множник Купіть функцію Утирачні / лавинні перемоги Множник безкоштовних виртуалів Множник Символи розкиду Безкоштовно обертайте Дикий


Персонажі

Зевс Боги


Висаджуйте відповідні символи будь-де та отримуйте виграші Gates of Olympus

Висаджуйте відповідні символи будь-де та отримуйте виграші Gates of Olympus

Ласкаво просимо на сайт Gates of Olympus Ігровий автомат - увійдіть до царства Зевса!

Gates of Olympus це новий ігровий автомат від Pragmatic Play gambling, реліз якого відбувся 25 лютого 2021 року. Pragmatic Play випустила чимало слотів, які обертаються навколо міфології. Цього разу вони змістили фокус на Стародавню Грецію - на грецьку міфологію.

Щоразу, коли ви говорите про грецьку міфологію, ви повинні говорити про Зевса. Зевс - наймогутніший бог у грецькій міфології, і ми побачимо, наскільки він могутній у цьому слоті.

Цей слот має систему "pay-anywhere". Простими словами, вам заплатять за те, що ви зберете відповідні символи в будь-якому місці на екрані. Тому вам не потрібно турбуватися про формування виграшної комбінації зліва направо або про розміщення символів на лінії виплат. Все, що вам потрібно зробити, - це зібрати 8 або більше однакових символів у будь-якому місці на барабанах, і ви отримаєте виграш.

Зевс завжди був примхливим богом, і цей слот, як і Зевс, також дуже волатильний. У вас є можливість зробити ставку трохи вище, щоб подвоїти свої шанси на виграш у безкоштовних обертаннях. Безкоштовні обертання надаються за випадання певної кількості символів розкиду на барабанах. Вони дуже корисні, оскільки мультиплікатор буде продовжувати збільшуватися, коли ви отримаєте більше виграшів з мультиплікаторами під час бонусного раунду безкоштовних обертань.

Функція Tumble також дозволяє конвертувати один виграш у кілька виграшів. Якщо ви не розумієте, як працюють ці функції, продовжуйте читати, тому що незабаром ми детально пояснимо їх.

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Небесна тема та графіка

Тема та дизайн

Графіка та тема слоту Gates of Olympus мають небесний вигляд. Вони розробили його так, щоб він виглядав як Олімп, який нагадує Олімп із Зевсом, що пливе праворуч від барабанів. Музика в основному спокійна і заспокійлива. Однак ігровий процес не є спокійним, тому ви повинні бути готові до активних дій.

Символіка слоту Gates of Olympus

Символи розроблені відповідно до міфологічної тематики. Це різні дорогоцінні камені зеленого, синього та червоного кольорів. Золота корона є найбільш преміальним і найбільш високооплачуваним символом. Як і в інших високооплачуваних символах, ви також бачите пісочний годинник з синім піском, красиву каблучку і чашу.

Зевс вважається символом розкиду, який винагородить вас фріспінами. Щоб потрапити в раунд безкоштовних обертань, вам потрібно зібрати щонайменше 4 символи розкиду Зевса.

В цілому, дизайн цього слоту хороший. Він не є чимось надзвичайним, але він досить хороший, щоб заінтригувати вас.

Правильна виграшна комбінація та сенсаційний виграш у слоті Gates of Olympus Online

Правильна виграшна комбінація та сенсаційний виграш у слоті Gates of Olympus Online

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Особливості електричного бонусу та бонусу за безкоштовні обертання

Ми вже детально пояснювали, як працює система "pay-anywhere", тому не будемо повторюватися тут. Якщо коротко, то ви отримуєте виплати за приземлення символів у будь-якому місці на барабанах. А тепер давайте розглянемо бонусні функції цього відеослоту.

Функція падіння

Після виграшу виграшні символи зникнуть з барабанів. Інші символи заповнять простір, створений виграшними символами, а нові символи впадуть зверху, щоб заповнити всі барабани. Якщо ви знову отримаєте виграш, процес повториться. Режим Tumble продовжуватиме працювати, якщо ви продовжуватимете збирати нові виграшні комбінації та виграші.

Символи множників

В основній грі та бонусному раунді Free Spins ви побачите різні множники. Множники випадають випадковим чином і винагороджують вас випадковим множником від 2x до 500x. Наприкінці послідовності падіння загальна вартість символів з множниками множиться на загальний виграш послідовності.

Функція безкоштовних обертань та символи розкиду

Як ми вже згадували, ви отримаєте безкоштовні обертання, якщо на барабанах випаде 4 або більше Скаттер-символів. Ви отримаєте 15 безкоштовних обертань. Символи множника також тут. Коли ви виграєте з символом множника на барабанах, значення множника буде додано до загального множника.

Загальний множник буде збільшуватися щоразу, коли ви отримуєте виграш із символом множника на барабанах. Після цього загальне значення множника буде помножено на виграш. Таким чином, ви можете отримати величезні виграші, якщо збільшите загальний множник. Мультиплікатори з'являються частіше під час функції безкоштовних обертань, щоб збільшити ваш заробіток.

Бонусний раунд безкоштовних обертань можна запускати повторно. Ви отримаєте 5 додаткових безкоштовних обертань, якщо на барабанах випаде 3 або більше символів розкиду. Таким чином, безкоштовні обертання мають найбільший потенціал для заробітку, і до них не варто ставитися легковажно.

Ставка "Анте

З функцією Ante bet ви збільшуєте середню ставку на 25% і подвоюєте свої шанси на виграш безкоштовних обертань. Однак, якщо ви ввімкнете цю функцію, ви не зможете купити бонусні обертання на суму, що в 100 разів перевищує вашу ставку. Якщо ви використовуєте цю функцію, будь ласка, переконайтеся, що вам підходить вища сума ставки.

Безкоштовні обертання в онлайн-слоті Gates of Olympus

Безкоштовні обертання в онлайн-слоті Gates of Olympus

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Як підкорити слот Gates of Olympus?

Gates of Olympus це слот з високою дисперсією, тому ви повинні стежити за тим, скільки ви ставите. Не варто починати робити великі ставки, не розібравшись, як працює слот.

Діапазон ставок широкий і дозволяє робити ставки в діапазоні від мінімальної ставки 0,20 євро до максимальної ставки 100 євро.

Ми рекомендуємо спочатку спробувати безкоштовну версію Gates of Olympus та інші безкоштовні ігри. Таким чином, ви зможете зрозуміти основи, перш ніж ризикувати грошима. Виграші будуть нечастими, але ви можете отримати великі виграші завдяки функціям безкоштовних обертань і падінь. Ці бонусні функції забезпечують багато пристойних виграшів.

Пам'ятайте, що грайте відповідально і робіть ставки з розумом, щоб отримати максимальну віддачу від цього слоту Gates of Olympus онлайн.

Високооплачуваний виграш в ігровому автоматі Gates of Olympus

Високооплачуваний виграш в ігровому автоматі Gates of Olympus

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Волатильність, RTP і максимальний виграш у слоті Gates of Olympus

Ми не намагаємося вас налякати, але волатильність слоту Gates of Olympus становить 5 з 5. Це означає, що він дуже нестабільний, і з ним потрібно поводитися обережно. Це також означає, що у вас є шанс отримати ці величезні виграші.

RTP становить 96,6%, що є полегшенням, оскільки ви можете розраховувати на повернення пристойної суми, якщо граєте протягом тривалого часу.

Максимальний виграш у цьому слоті становить 5 000 разів більше вашої ставки за один спін. Це не найвищий виграш, який ви побачите в слотах з високою дисперсією, але цього достатньо, щоб привабити нових прагматичних гравців. Ви можете отримати максимальний виграш за допомогою безкоштовних обертань, тому, можливо, вам доведеться почекати деякий час, щоб отримати максимальний виграш.

У цей слот також можна грати на мобільних та інших пристроях, тому вам не варто турбуватися про гру в дорозі.

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Чи варто Gates of Olympus цього?

Слот Gates of Olympus має достатньо функцій та азарту, щоб надовго втримати вас на гачку. Кожен наступний виграш є більш значним, ніж попередній. Це неймовірне відчуття - складати ці множники під час безкоштовних обертань і отримувати виграші, які постійно зростають.

Не забувайте про максимальний виграш у 5 000 разів більше вашої ставки за один спін, що робить цей слот ще більш привабливим. Ви будете насолоджуватися злетами та падіннями в цьому слоті. Завжди пам'ятайте, що великі виграші чекають на тих, хто терплячий.

Зевс - найкращий персонаж для цього слоту, тому що він уособлює те, про що йдеться в цьому слоті. Гнівний бог, який може бути дуже щедрим, якщо вам вдасться йому догодити. То на що ж ви чекаєте? Це має стати пригодою, яку ви запам'ятаєте надовго. Спробуйте цей електричний слот і не забудьте поділитися з нами своїми великими виграшами.

Стріла.Стріла.ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Gates of Olympus Часті запитання про слоти

Який коефіцієнт RTP у Gates of Olympus? Стріла. Стріла.

ВПС становить 96,6%, що трохи вище, ніж у середньому по галузі.

Що таке волатильність Gates of Olympus? Стріла. Стріла.

Цей слот має максимальну волатильність, тому вам потрібно розібратися в ньому, перш ніж ставити велику суму.

Який максимальний виграш у Gates of Olympus? Стріла. Стріла.

Максимальний виграш становить 5,000 разів більше вашої ставки, що досить непогано.

Як працює функція оплати будь-де? Стріла. Стріла.

Ви платите за появу більше 8 однакових символів у будь-якому місці барабанів.

Чи можете ви пояснити, як працює функція множника? Стріла. Стріла.

На барабанах випадковим чином випадатимуть символи множника. Коли ви отримуєте виграш із символом множника на барабанах, загальний множник буде помножений на ваш загальний виграш, і ви отримаєте остаточне значення.

Чи можна грати в слот Gates of Olympus онлайн безкоштовно? Стріла. Стріла.

Ви можете грати в цей дивовижний слот безкоштовно тут, на BETO. У нас є велика колекція безкоштовних ігор від Pragmatic Play та інших відомих розробників слотів.