МЕНЮ

Moon Princess Ігровий Автомат - Безкоштовна Гра та Відгуки (2023)

Натисніть тут, щоб грати

Moon Princess від Play'n GO

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Moon Princess Огляд

Moon Princess

Три прекрасні та могутні принцеси зібралися разом, щоб роздавати колосальні виграші в ігровому автоматі Moon Princess. Play'n GO створив цей слот з макетом 5x5 і можливістю отримувати виграші в будь-якому місці, не турбуючись про лінії виплат. Ця гра має дивовижні функції, серед яких Girl Power, Princess Trinity та безкоштовні обертання.

У цьому огляді ігрового автомата Moon Princess ми пояснимо, наскільки геніальним є цей слот. Після того, як ви закінчите читати, ви зрозумієте, чи варто вам грати в цей слот чи ні.


Реліз: 27.07.2017
Волатильність
Максимальний виграш: X5000

Автор: Kim Birch | Останнє оновлення огляду: 20 Червень 2023 | Перевірка фактів: Jasmin Williams

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Кім Бірч перемагав і програвав з кращими покеристами світу. Окрім знань в покері та блекджеку, Кім також видав 3 книги. Про Kim Birch

Особливості ігрових автоматів

Покупка бонусу

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Популярність

Повітря

RTP %

Джекпоти

Призові лінії

Хвилювання

Переваги

RTP - 96,50

Максимальний виграш 5,000x від розміру ставки

Множник і випадкові функції в базовій грі

Безкоштовні обертання з прогресивним множником виграшу

Отримуйте перемоги будь-де

Недоліки

Висока волатильність

Факти про слот

Провайдер Play'n GO

Волатильність

RTP% 94.51

Тип гри Слоти

Jackpot Ні


Геймерські деталі

Мінімальна ставка 0.20

Максимальна ставка 100.00

Барабани 5

Ряди 5

Теми ігор

Фентезі Аніме Магія


Особливості гри

Замена ознаючих груп Символьний обмін Утирачні / лавинні перемоги Випадкові утірачи Респіни Діапазон RTP Бонусна гра Множник Безкоштовно обертайте Дикий


Персонажі

Принцеса


Насолоджуйтеся милою та захопливою темою в слоті Moon Princess

Насолоджуйтеся милою та захопливою темою в слоті Moon Princess

Ласкаво просимо до онлайн-слоту Moon Princess

Наставчас Любові, Зірці та Бурі вийти на центральну сцену та використати свої сили, щоб допомогти отримати виграш з невиграшних обертань. Ігровий автомат Moon Princess знайомить нас з трьома прекрасними принцесами, макетом 5x5 та головним бонусом з прогресивним множником виграшу. Функції Princess Trinity та Girl Power допомагають отримувати виграші в базовій грі.

Нам подобається, як вони присуджують виграші в цьому слоті (без ліній виплат), і справа в тому, що вам потрібно очистити сітку, щоб запустити безкоштовні обертання. Тож спосіб нарахування виграшів має великий сенс. Про те, як присуджуються виграші, ми розповімо пізніше.

Play'n GO використовували функцію безкоштовних обертань у кількох інших слотах, створених ними, але тут безкоштовні обертання супроводжуються прогресивним множником виграшу, який може сягати 20x. Крім того, вам сподобається перетворювати невиграшні обертання на великі виграші завдяки функціям базової гри. Ми знаємо, що вам цікаво дізнатися більше, тому продовжуйте читати.

Відео: Moon Princess Ігровий Автомат - Безкоштовна Гра та Відгуки (2023)

Геймплей відеослоту Moon Princess

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Мультяшна жіночна тема та красива графіка

Тема та дизайн

Цей слот має милу та красиву аніме-тематику, яка фокусується на могутньому тріо принцес. Ви завжди будете бачити принцесу, яка плаває з правого боку барабанів. Розробники створили всіх принцес з різними зачісками, одягом та магічною зброєю.

На задньому плані ви помітите, як небо змінює кольори, а елегантні відтінки неба роблять ігровий процес більш захопливим.

Індикатор множника, лічильник і символи також були розроблені відповідно до теми. Переважно використано світлі кольори, і ми впевнені, що люди, які люблять аніме, будуть у захваті від цієї теми.

Музика досить несподівана, тому що вона збуджує і звучить як щось, що зазвичай грає під час бойових сцен в аніме.

Символи

Дикий символ місяця - ценайбільш високооплачуваний символ, який виплачує вам 100-кратну ставку за п'ять однакових виграшних комбінацій. Три символи принцеси - це інші високооплачувані символи, які виплачують 10-кратну ставку за п'ять виграшних комбінацій.

Низькооплачуваними символами є золотий і зелений талісмани, блакитна зірка із золотим місяцем, рожеве серце та крилатий дзвіночок. Низькооплачувані символи оплачуються в 2-3 рази більше вашої ставки за п'ять виграшних символів у комбінації.

Заповніть лічильник, щоб активувати функцію "Принцеса Трійця

Заповніть лічильник, щоб активувати функцію "Принцеса Трійця

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Як грати в слот Moon Princess

Грати в цю гру не складно, оскільки основні елементи керування досить прості. Тим не менш, давайте все ж пояснимо, як ви можете грати в цю гру.

 • Зелена кнопка приводить барабани в рух, змушуючи їх обертатися.
 • Помаранчева кнопка призначена для автозапуску, так що ви можете зробити від 10 до 100 обертань автоматично.
 • Кнопки "плюс" і "мінус" допоможуть вам відрегулювати загальну ставку, або ви можете скористатися попередніми налаштуваннями ставок. Мінімальна ставка становить 0,20 євро, а максимальна - 100 євро.
 • Синя кнопка "i" пояснить всі функції та точні виплати символів залежно від значення вашої ставки.
 • Налаштування, звук, швидкі обертання та довідка доступні в нижньому лівому нижньому кутку барабанів.
 • У налаштуваннях ви можете вибрати різні опції, такі як звук, голоси та швидке відтворення.
Насолоджуйтеся прогресивним множником виграшу в безкоштовних обертаннях

Насолоджуйтеся прогресивним множником виграшу в безкоштовних обертаннях

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Як отримати виграш у слоті Moon Princess

Цей слот пропонує вам рідкісний спосіб отримання виграшів. Щоразу, коли ви випадає 3 або більше однакових символів поспіль в будь-якому місці на барабанах, ви отримуєте виграш. Виграшні комбінації можуть з'являтися горизонтально або вертикально. Виграшні символи завжди зникають з барабанів, а решта символів опускаються вниз, заповнюючи порожні місця.

Перетворюйте невиграшні обертання на виграшні завдяки Girl Power

Перетворюйте невиграшні обертання на виграшні завдяки Girl Power

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Видатні бонусні можливості

Цей слот універсальний і має один з найкращих потенціалів, які ми бачили в базових слотах. Вам сподобається функція Girl Power, принцеса Трійця та випадіння символів у базовій грі. Раунд безкоштовних обертань - це великий сюрприз, на який варто зачекати. Давайте розберемося, як все працює.

Функція випадіння символів

Символи, які принесли виграш, зникають, а інші символи випадають, щоб дати вам ще один шанс отримати виграш. Щоразу, коли випадають нові символи, множник виграшу збільшується на 1. Символ Дикого Місяця може з'являтися посеред виграшних комбінацій, щоб ви мали більше шансів на ще один виграш.

Функція Girl Power

Ця функція спрацьовує випадковим чином лише під час невиграшних обертань. Принцеса біля барабанів використає свою силу, щоб допомогти вам отримати виграш у цій функції. Ось різні символи принцеси та їхні повноваження.

 • Принцеса кохання: Кохання перетворює один набір символів на інший.
 • Зіркова принцеса: Вона додасть до барабанів до двох диких символів.
 • Принцеса бурі: Вона знищить два набори будь-якого символу.

Особливість принцеси Трійці

Лічильник енергії заряджається щоразу, коли ви отримуєте виграші. Якщо вам вдасться повністю зарядити лічильник, ви отримаєте безкоштовний раунд"Принцеса Трійця". Всі три принцеси будуть використовувати свої сили одна за одною, щоб допомогти вам отримати великий виграш і очистити сітку для запуску безкоштовних обертань.

Три секції в лічильнику можуть бути заповнені наступним чином.

 • Виграш з трьомаоднаковими символами заповнить 1 секцію
 • Виграш ізчотирьох символів заповнить 2 секції
 • Виграш ізп'яти символів заповнить 3 секції

Функція безкоштовних обертань

Безкоштовні обертаннябудуть нараховані, якщо ви приберете всі 25 символів з сітки, отримуючи один виграш за іншим. Ви можете вибрати меншу кількість безкоштовних обертань з більшим потенціалом або більшу кількість безкоштовних обертань з меншим потенціалом. Ось розбивка трьох типів безкоштовних обертань Princess Free Spins.

 • Storm Princess: 8 безкоштовних обертань
 • Star Princess: 5 безкоштовних обертань
 • Love Princess: 4 безкоштовні обертання

Множник виграшу у безкоштовних обертаннях не скидається і може досягати 20 разів. Крім того, сила обраної вами принцеси спрацьовує під час кожного невиграшного обертання.

Якщо ви зможете повністю зарядити лічильник, то отримаєте додаткові безкоштовні обертання. Кохання, Зірка та Шторм дають 4, 3 та 2 додаткових безкоштовних обертання відповідно. Таким чином, ви можете отримати до 20 безкоштовних обертань. Незначним недоліком є те, що функція Принцеса Трійця не спрацьовує під час бонусного раунду.

Дикі символи можуть з

Дикі символи можуть з'являтися в середині виграшних комбінацій, щоб допомогти створити більше виграшів

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

RTP, волатильність і максимальний виграш

ВПСцієї гри становить 96,50%, що є хорошим показником, який повинен принести вам чудові прибутки.

Це слот з високою волатильністю, тому ви повинні бути обережними, встановлюючи розмір ставки. Ми рекомендуємо робити якомога менші ставки і запастися терпінням.

Максимальний виграш становить 5 000 разів більше вашої ставки, а 20-кратний множник у безкоштовних обертаннях допоможе вам його отримати.

Виберіть тип безкоштовних обертань, який ви хочете в ігровому автоматі Moon Princess

Виберіть тип безкоштовних обертань, який ви хочете в ігровому автоматі Moon Princess

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Чи вартий ігровий автомат Moon Princess того?

Услоті Moon Princess є три неймовірні принцеси, які об'єднають свою силу, щоб принести величезні виграші. Каскадні символи, функція Girl Power, принцеса Трійця та безкоштовні обертання - це чудові функції, які роблять ігровий процес жвавим та вигідним.

Базовагра надійна завдяки добре продуманим функціям. Дикі символи можуть з'являтися після того, як символи зникають, щоб допомогти створити більше виграшів. Випадкові функції, що активуються під час невиграшних обертань, ще кращі. Функція Принцеса Трійця допоможе вам найбільше у запуску безкоштовних обертань, очистивши сітку.

Безкоштовні обертаннядуже вигідні завдяки прогресивному множнику виграшу та обраній вами принцесі, яка використовує свою силу на кожному невиграшному обертанні. Play'n GO виконали фантастичну роботу, і вони навіть випустили інші онлайн-слоти, такі як Moon Princess 100, які пропонують ще більший потенціал.

Тепер ви можете грати в слот Moon Princess у будь-якому казино, яке ми рекомендуємо тут, на BETO.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Слот Moon Princess - поширені запитання

Який максимальний виграш в ігровому автоматі Moon Princess?

Максимальний виграш принесе вам 5,000x від вашої ставки, який можна виграти, лише збільшивши множник до 20x під час безкоштовних обертань.

Який коефіцієнт RTP і дисперсія відеослоту Moon Princess?

ВПС цього слоту становить 96,50%, але він буде відрізнятися в різних казино. Ігровий процес Ігровий процес дуже волатильний, тому не варто очікувати частих виграшів.

Чи є безкоштовні обертання в онлайн слоті Moon Princess?

Так, безкоштовні обертання будуть надані, коли ви очистите сітку в базовій грі. Ви можете вибрати тип безкоштовних обертань з трьох варіантів. Обрана принцеса використає свою силу у всіх невиграшних безкоштовних обертаннях, а множник виграшу не обнуляється і збільшується до 20 разів.

Як функція Girl Power працює в слоті Moon Princess?

Під час невиграшних обертань ця функція активується і додає Дикі символи, видаляє символи або трансформує символи, щоб допомогти вам отримати виграш.

Чи є ігровий автомат Moon Princess шахрайством?

Ні, Play'n GO - один із наших найнадійніших розробників, який має солідний послужний список із відповідними ліцензіями. Тому ви можете довіряти цьому слоту та будь-якому іншому слоту, створеному Play'n GO.

Чи можна грати в слот Moon Princess безкоштовно?

Так, ви можете насолоджуватися безкоштовними обертаннями, жіночою силою, множниками та багатьма іншими функціями, граючи в демо-версію слота Moon Princess безкоштовно на BETO.