МЕНЮ
Пошук
Слоти

Parthenon: Quest for Immortality Грати Безкоштовно

Parthenon: Quest for Immortality Демонстрація слоту

Parthenon: Quest for Immortality Грати Безкоштовно
Грай зараз
Натисніть тут, щоб грати

Parthenon: Quest for Immortality від NetEnt

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Parthenon: Quest for Immortality Огляд Зірка рейтингуЗірка рейтингу

Parthenon: Quest for Immortality Демо

Parthenon: Quest for Immortality це слот з 6 барабанами, 10 000 лініями виплат і необмеженою кількістю безкоштовних обертань. Тематика цього слоту заснована на грецькій міфології, адже ви ніби опиняєтесь на Олімпі. У ньому є захопливі функції, такі як лавини , безкоштовні обер тання та дикі символи. Безкоштовні обертання особливі тим, що вони мають прогресивний множник.

Ми не здивовані, тому що ми очікуємо найвищої якості від слотів від NetEnt. Незабаром ми дослідимо, наскільки чудовий цей слот, у цьому огляді слотів Parthenon: Quest for Immortality.


Реліз: 20.05.2021
Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено
Максимальний виграш: X1250

Автор: Kim Birch | Останнє оновлення огляду: 17 Травень 2024 | Перевірка фактів: Jasmin Williams

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Кім Бірч перемагав і програвав з кращими покеристами світу. Окрім знань в покері та блекджеку, Кім також видав 3 книги. Про Kim Birch

Рейтинги експертів BETO Slots

Популярність

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Повітря

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

RTP %

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Джекпоти

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Призові лінії

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Хвилювання

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Відео: Ігровий процес та великий виграш

Грай зараз

Особливості ігрових автоматів

Бонус

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Факти про слот

Слоти Провайдер NetEnt

Слоти Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено

Слоти RTP% 96.03

Слоти Тип гри Слоти

Слоти Jackpot Ні


Діапазон ставок та макет гри

Слоти Мінімальна ставка 0.20

Слоти Максимальна ставка 200.00

Слоти Барабани 4

Слоти Ряди 5

Слоти Виграшні лінії 10000

Теми ігор

Олімп Давні цивілізаціі


Особливості гри

Зберіть енергію Додаткові безкоштовні виртуалі Утирачні / лавинні перемоги Множник безкоштовних виртуалів Символи розкиду Безкоштовно обертайте Дикий


Персонажі

Медуза Боги


Насолоджуйтеся грецькою тематикою в онлайн-слоті Parthenon: Quest for Immortality

Насолоджуйтеся грецькою тематикою в онлайн-слоті Parthenon: Quest for Immortality

Ласкаво просимо до Parthenon: Quest for Immortality

Слотиз грецькою міфологією продовжують вражати та розважати, адже в грецькій міфології є кілька цікавих персонажів та богів. Тільки будьте обережні, адже один погляд на Медузу перетворить вас на камінь. Це ризикований слот, де ви можете втратити багато грошей.

Parthenon: Quest for Immortality Відеослот є продовженням геніального автомата Pyramid: Quest for Immortality. У ньому є зона генерації диких символів, як і в слоті Pyramid: Quest for Immortality. Однак різниця полягає в тому, що тут є розважальні безкоштовні обертання з прогресивним множником виграшу. Таким чином, вони взяли чудову ідею і зробили її ще кращою.

У цьому слоті немає фіксованих ліній виплат, і ви зможете насолоджуватися до 10 000 способів виграти. Кількість символів на першому та останньому барабані - 4, а кількість символів на середніх 4 барабанах - 5.

Функція Avalanche у поєднанні з безкоштовними обертаннями з прогресивним множником принесуть вам шалені виграші. Максимальний виграш у 1250 разів більше вашої ставки набагато легше отримати під час безкоштовних обертань. Все, що вам потрібно зробити, це запустити їх і насолоджуватися магією цього слоту.

Зона генерації диких символів також виконує фантастичну роботу, покращуючи цей слот і безкоштовні обертання. Незабаром ми детально розглянемо ці функції, тож продовжуйте читати цей огляд.

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Грецька тема та фантастична графіка

Підніміться на небеса і побачите прекрасні барабани, оточені хмарами. Дизайн цього слоту має небесний характер і включає статуї Зевса та Афіни по обидва боки барабанів. Храм, який ви бачите в цьому слоті, - це храм Парфенон, побудований на честь богині Афіни.

Використання золота та яскравих кольорів для покращення зовнішнього вигляду цього слоту є блискучим. Розробники не перестаралися й не поспішали створювати деталізовані статуї божеств, які виглядають реалістично. Зевс тримає в руці блискавку, а Афіна - спис і щит.

Очевидно, що символи базуються на темі. Найбільш деталізованим і найбільш високооплачуваним символом є Медуза. Інші високооплачувані символи - корабель , Пегас, змія та тризуб Посейдона . Символи карти були розроблені так, ніби вони зроблені з каменю. Це крута ідея, яка надає цьому слоту ще більшої автентичності.

Саундтрек для цього слоту епічний і може легко використовуватися як фонова музика для міфологічної історії з сильними персонажами. Немає жодної причини, чому у вас не виникне спокуси піднятися цими сходами і відвідати цей храм. Це один з найбільш добре продуманих слотів за останній час.

Коли справа доходить до дизайну, ми очікуємо NetEnt і вони вкотре розробили добре зроблений слот. Вони розробили його набагато краще, ніж його приквел. Втім, це не дивно, адже Pyramind: Quest for Immortality вийшов у 2015 році.

Насолоджуйтеся великими виграшами у безкоштовних обертаннях із прогресивним множником виграшу

Насолоджуйтеся великими виграшами у безкоштовних обертаннях із прогресивним множником виграшу

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Основи гри

Давайте розглянемо основи гри в цей слот.

  1. Натисніть на кнопку з монетами, щоб встановити розмір ставки. Ви можете поставити від 0,20 до 200 євро.
  2. Кнопка автовідтворення знаходиться зліва від кнопки обертання. Ви можете зробити до 1 000 обертань на автопілоті з розширеними налаштуваннями, такими як індивідуальні ліміти втрат.
  3. Швидке обертання можна активувати за допомогою кнопки праворуч від кнопки обертання.
  4. Якщо ви хочете дізнатися про функції або виплати символів, ви можете натиснути на кнопку "i".
  5. Нарешті, ви можете натиснути на кнопку обертання, щоб запустити барабани.
Виграшні символи в зоні генерації диких символів перетворюються на Вайлди

Виграшні символи в зоні генерації диких символів перетворюються на Вайлди

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Як перемагати Parthenon: Quest for Immortality

Оскільки в цьому слоті немає ліній виплат, вам потрібно лише зібрати 3 або більше однакових символів на сусідніх барабанах зліва направо, щоб отримати виграш.

У ньому є близько 10 000 способів виграти, а найбільш високооплачуваний символ Medusa принесе вам 40-кратний виграш від вашої ставки за комбінацію з шести однакових символів.

Щоразу, коли ви отримуєте виграш, відбувається каскад, який дає вам шанс отримати ще більше виграшів. Зона генерації диких символів допоможе вам отримувати дикі символи та продовжувати вигравати.

Ми детально розглянемо ці функції в наступному розділі.

Супер Мега Виграш в ігровому автоматі Parthenon: Quest for Immortality

Супер Мега Виграш в ігровому автоматі Parthenon: Quest for Immortality

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Особливості небесного бонусу

Це простий слот з 3 бонусними функціями, яких більш ніж достатньо, щоб принести вам кілька великих виграшів. У цьому розділі ми розглянемо бонусні функції, які є в базовому слоті. Давайте почнемо.

Функція "Лавина

Це схоже на функцію каскадних барабанів, і ви могли бачити її в таких слотах, як Gonzo's Quest. Виграшні символи зникають, а на їхнє місце з'являються нові символи, які заповнюють прогалини завдяки функції Avalanche. Ця функція буде діяти до тих пір, поки ви продовжуєте отримувати виграші. Сила цієї функції значно зростає, коли вона поєднується з функцією Wild Generation Zone.

Функція Wild Generation Zone

Верхній ряд - це зона генерації диких символів, яка буде активна під час основної гри та безкоштовних обертань. Щоразу, коли символ у зоні генерації диких символів приносить виграш, він перетворюється на дикий символ і залишається ним доти, доки не стане частиною виграшу або доки не буде жодного виграшу. Зверніть увагу, що дикі символи можуть з'являтися лише в зоні генерації диких символів.

Усі символи, які беруть участь у виграші в зоні генерації диких символів, стають вайлдами

Усі символи, які беруть участь у виграші в зоні генерації диких символів, стають вайлдами

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Безкоштовні обертання в слоті Parthenon: Quest for Immortality

Безкоштовні обертання можна активувати, якщо випадає 3 або більше символів безкоштовних обертань або Скаттерів. Ви отримаєте 8 безкоштовних обертань за 3 скаттер-символи, а кожен додатковий скаттер дасть вам 4 додаткові безкоштовні обертання. Ви можете отримати 2 додаткові безкоштовні обертання, зібравши 3 скатери під час безкоштовних обертань.

Безкоштовні обертання не мають максимального ліміту, тому ви можете насолоджуватися ними протягом тривалого часу.

Найкраща частина безкоштовних обертань полягає в тому, що множник виграшу збільшується на 1, коли символ перетворюється на Дикий символ. Множник виграшу може досягати 20 разів.

Насолоджуйтеся безкоштовними обертаннями з прогресивним множником до 20x

Насолоджуйтеся безкоштовними обертаннями з прогресивним множником до 20x

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

RTP, дисперсія та максимальний виграш

ВПСцього слоту складає 96,03%, що приблизно відповідає середньому показнику. Цей показник RTP повинен принести вам пристойні результати. Дисперсія цього слоту висока, тому ви повинні бути обережними, граючи в нього. Висока виміряна дисперсія означає, що ви побачите менше виграшів, але вони можуть бути дуже корисними.

Нарешті, максимальний виграш у цьому слоті становить 1,250x від вашої ставки. Якщо пощастить, ви можете наблизитися до цього максимального виграшу під час безкоштовних обертань. Однак не можна заперечувати, що максимальний виграш не такий вже й вражаючий для слоту з високою дисперсією.

Насолоджуйтеся мегавиграшами в слоті Parthenon: Quest for Immortality

Насолоджуйтеся мегавиграшами в слоті Parthenon: Quest for Immortality

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Чи варте воно того, щоби грати в онлайн-слот Parthenon: Quest for Immortality?

Так, Parthenon: Quest for Immortality - це чудовий слот від NetEnt, в який вам сподобається грати. Зона генерації диких символів - це чудова ідея, яка покращує всі бонусні функції цього слоту. Ви можете поєднати її з функцією Avalanche під час безкоштовних обертань і збільшити множник, щоб отримати великі виграші. Іноді функція диких символів застряє на верхніх барабанах, і ви продовжуєте отримувати величезні виграші.

Максимальний виграш у1,250 разів трохи розчаровує, але ви повинні пам'ятати, що ви можете отримати великий виграш у будь-якому обертанні. Функції добре працюють разом і допомагають перетворити невеликий виграш на великий. Максимальний множник 20x у безкоштовних обертаннях принесе вам величезні виграші, якщо ви його досягнете.

Це потужний слот з пристойним RTP і блискучими функціями. Ми рекомендуємо вам спробувати його і подивитися, що він пропонує.

Стріла.Стріла.ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ