МЕНЮ
Пошук
Слоти

Stormforged Грати Безкоштовно

Stormforged Демонстрація слоту

Stormforged Грати Безкоштовно
Грай зараз
Натисніть тут, щоб грати

Stormforged від Hacksaw Gaming

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Stormforged Огляд Зірка рейтингуЗірка рейтингу

Stormforged Демо

Випустіть на волю всю силу вогню та льоду в ігровому автоматі Stormforged, заснованому на скандинавській міфології. Цей слот має макет 5х4 з 14 лініями для виплат. Головні принади - це контрастні функції з липкими дикими символами та барабанами Storm Reels. На тих, хто грає в цю гру, чекають мультиплікатори, миттєві грошові призи та легкі великі виграші .

Перш ніж ви схопите свій меч і приготуєтесь до бою, давайте пояснимо, наскільки хороший цей слот, у цьому огляді слоту Stormforged.


Реліз: 30.03.2023
Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено
Максимальний виграш: X12500

Автор: Kim Birch | Останнє оновлення огляду: 13 Травень 2024 | Перевірка фактів: Jasmin Williams

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Кім Бірч перемагав і програвав з кращими покеристами світу. Окрім знань в покері та блекджеку, Кім також видав 3 книги. Про Kim Birch

Рейтинги експертів BETO Slots

Популярність

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Повітря

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

RTP %

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Джекпоти

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Призові лінії

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Хвилювання

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Відео: Ігровий процес та великий виграш

Грай зараз

Особливості ігрових автоматів

Бонус

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Переваги Переваги

Переваги

ВідкритоМаксимальний виграш 12,500x від розміру ставки

ВідкритоЛипкі дикі символи в безкоштовних обертаннях

ВідкритоПортальні мультиплікатори до 200x у базовій грі

ВідкритоФункція бонусної покупки

ВідкритоБезкоштовні обертання можна продовжити

Недоліки Недоліки

Недоліки

Закрити Висока волатильність

Факти про слот

Слоти Провайдер Hacksaw Gaming

Слоти Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено

Слоти RTP% 94.28

Слоти Тип гри Слоти

Слоти Jackpot Ні


Діапазон ставок та макет гри

Слоти Мінімальна ставка 0.10

Слоти Максимальна ставка 100.00

Слоти Барабани 5

Слоти Ряди 4

Слоти Виграшні лінії 14

Теми ігор

Вікінги


Особливості гри

Випадковий множник Купіть функцію Додаткові безкоштовні виртуалі Стек Липкі диких Розширення символів Діапазон RTP Множник Символи розкиду Безкоштовно обертайте


Насолоджуйтеся безкоштовними обертаннями з липкими символами в онлайн-слоті Stormforged

Насолоджуйтеся безкоштовними обертаннями з липкими символами в онлайн-слоті Stormforged

Ласкаво просимо в онлайн-слот Stormforged від Hacksaw Gaming

Слот Stormforged зацікавлює гравців своєю тематикою, що поєднує в собі різні елементи, але чудові функції змушують їх залишитися. Дві різні бонусні ігри - це бонусна гра "Помста Суртура" та бонусна функція "Воїни шторму". Обидва бонуси є важкими хіттерами, і важко сказати, який з них є більш прибутковим.

Макет з 5 барабанами, 4 рядами та 14 лініями виплат - це добре. Можливо, варто було б додати більше ігрових ліній, але віддача від цієї гри чудова. Ви можете придбати будь-який бонус, який вам сподобається, щоб одразу ж ознайомитися з його можливостями. Максимальний виграш вас здивує, але про нього ми поговоримо пізніше.

Окрімбезкоштовних обертань, базова гра пропонує вам можливість відкривати портали, які діють як дикі символи, а також насолоджуватися мультиплікаторами та миттєвими грошовими призами. Тут є багато цікавого, тому ми почнемо з вивчення теми та графіки цього слоту.

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Тема вікінгів та бездоганний дизайн

Тема та дизайн

Скандинавськаміфологія - захоплююча і повна богів та звірів, які надихнули на створення кількох фільмів та відеоігор. У цьому слоті представлені воїни вікінгів, Суртур, а також такі тварини, як вовки та ворони, які відіграють важливу роль у скандинавській міфології. У цій грі досліджуються навіть різні царства Мідгард та Муспельхейм.

На початку ви побачите Мідгард на задньому плані, і він крижаний, тому що царство почало замерзати, коли наближався Раґнарок (кінець світу в скандинавській міфології). Суртур - ключова фігура Раґнарока, і він з'являється на задньому плані функції "Помста Суртура", коли ви нарешті її активуєте.

Для слоту, заснованого на міфології, фонова музика повинна була бути епічною, і вона епічна і дуже приємна. Додаткові звукові ефекти, такі як звук, що відтворюється, коли випадає символ Суртура, роблять гру ще більш захоплюючою.

Символи

Високооплачуваними символами є вовк, ворон, коза, шолом вікінгів, сокира та мечі зі щитом. Високооплачувані символи принесуть вам від 10 до 50 разів більше вашої ставки, якщо ви зберете виграшну комбінацію з п'яти символів. Символи карт з низькою оплатою виплачують від 4 до 6 разів більше вашої ставки за п'ять виграшних комбінацій.

Голова вікінга та голова Суртура виконують роль скаттерів, а диким символом є буква "W", вирізана на камені з норвезькими символами.

Насолоджуйтеся дикими порталами та липкими дикими деревами в бонусі "Помста Суртура

Насолоджуйтеся дикими порталами та липкими дикими деревами в бонусі "Помста Суртура

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Як грати в слот Stormforgorged

Давайте тепер розберемося, як у цей слот можна грати в обраних онлайн-казино.

 • Кнопка з білою вигнутою стрілкою праворуч або пробіл запускає обертання.
 • Кнопки "плюс" і "мінус" змінюють величину ставки. Мінімальна ставка становить 0,10 євро, а максимальна - 100 євро.
 • Невелика кнопка внизу праворуч допоможе вам зробити від 10 до 1 000 обертань на автопілоті з розширеними налаштуваннями.
 • Доступ доменю можна отримати, натиснувши на три горизонтальні лінії. Відкривши меню, ви знайдете опції звуку, музики, супер-турбо, турбо та інформації.
 • Натиснітьна інформацію, якщо ви хочете розібратися в функціях і побачити, скільки платять символи.
Колосальні виграші часто зустрічаються в бонусах

Колосальні виграші часто зустрічаються в бонусах

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Функції додавання бонусів

Від порталів у базовій грі до безкоштовних обертань з дикими барабанами - у цьому слоті є багато функцій, які здивують і принесуть вам користь. Давайте розберемося, як все це працює.

Портали до Муспельгейму

Символ розкиду "Рука Сюртура" активується, якщо він може створити принаймні одну виграшну комбінацію, активувавшись. Коли він активується, він опускається вниз до нижньої частини барабана і створює портал, який діє як звичайний дикий символ ігрового автомата.

Коли Рука Сюртура розриває дикий символ, вона відкриває значення множника від 2x до 200x, який застосовується до будь-якого виграшу, пов'язаного з порталом. Якщо у виграші задіяно більше одного множника, вони будуть додані разом, а потім застосовані до суми виграшу.

Рука Суртура також може розірвати символи скрині зі скарбами, щоб присудити вам миттєвий грошовий приз. Розмір грошового призу становить від 5x до 2 500x від вашої ставки. Тепер вам може бути цікаво, що, якщо Рука Сюртура знищить дикий символ і символ скрині зі скарбами одночасно. У такому випадку до грошового призу, виграного зі скрині зі скарбами, буде застосовано множник від дикого символу.

Бонусна функція "Помста Суртура

Це бонус у вигляді безкоштовних обертань, який активується при випаданні на барабанах принаймні трьох символів Суртура. Ось скільки обертань ви можете отримати залежно від кількості скатерів:

 • 3 Скаттерів Суртура: 10 безкоштовних обертань
 • 4 Скаттерів Суртура: 12 безкоштовних обертань
 • 5 Surtur Scatters: 14 безкоштовних обертань

Перший дикий символ, який випадає на барабані, стає липким диким символом і залишається ним до завершення функції. Якщо під час активації бонусу на барабані є дикі символи, вони починають діяти як Sticky Wilds у бонусі.

Важливим правилом є те, що на кожному барабані може бути лише один символ Sticky Wild, і ви не можете висадити на цей барабан додаткові дикі символи.

У цьому бонусі також є скатер Ice Brand Scatter, який створює портал до Мідгарду (який діє як дикий символ), якщо йому вдається створити принаймні один виграш. Коли цей скатер активується, крижаний меч рубає вниз і знищує будь-які дикі символи або скрині зі скарбами на своєму шляху. Він працює так само, як і Портал до Муспельхейму.

Ви можете отримати від 2 до 8 додаткових безкоштовних обертань, зібравши від 2 до 5 символів Суртура під час цього бонусу.

Бонусна функція Warriors of the Storm

Випаданнятрьох символів розкиду вікінгів у базовій грі призведе до появи цього режиму безкоштовних обертань. Ось як він працює:

 • 3 символи вікінгів: 10 безкоштовних обертань
 • 4 символи вікінгів: 12 безкоштовних обертань
 • 5 символів вікінгів: 14 безкоштовних обертань

У цьому бонусі, коли на барабані випадає символ розкиду "Молот Тора", він перетворюється на штормовий барабан, який залишиться на барабані до завершення бонусу. Штормові барабани - це повноцінні дикі барабани, які можуть замінити будь-які звичайні символи.

Під часкожного обертання на барабанах Wild Storm Reels з'являється або воїн вікінгів, або бурхливий шторм. Три різні воїни вікінгів можуть з'явитися зі значенням множника, який застосовується до будь-якого виграшу, пов'язаного зі штормовим барабаном. Ось значення множника для різних воїнів:

 • Розбійник: від 2x до 5x
 • Щитниця: від 6x до 10x
 • Берсерк від 15x до 200x

Коли на барабані Storm Reel з'являється шторм, весь барабан Storm Reel залишається на своєму місці протягом поточного обертання, а потім пересувається на один барабан вліво, коли починається наступний фріспін. Штормовий барабан може штовхати інші штормові барабани на своєму шляху вліво, але не може рухатися, якщо немає додаткового місця.

Ви можете отримати від 2 до 8 додаткових безкоштовних обертань, зібравши від 2 до 5 символів вікінгів.

Функція купівлі бонусів

Тут представлені різні бонусні функції, які ви можете придбати безпосередньо:

 • BonusHunt FeatureSpins (96,27% RTP): Потроюйте розмір ставки, щоб збільшити ваші шанси на отримання бонусу в 5 разів.
 • 2 Hands of Surtur FeatureSpins (96,35% RTP): За 20x від вашої ставки гарантовано отримайте 2 символи Hand of Surtur
 • 3 Hands of Surtur FeatureSpins (96,43% RTP): Отримайте гарантовано 3 символи Hand of Surtur за 50x від вашої ставки
 • Surtur's Vengeance (96,24% RTP): Сплатіть 100x від вашої ставки, щоб отримати щонайменше 10 безкоштовних обертань з розширюваними дикими порталами та липкими символами
 • Surtur's Fury (96,29% RTP): Сплатіть 200x від вашої ставки, щоб запустити бонус Surtur's Vengeance з щонайменше 12 обертаннями та одним символом Sticky Wild
 • Warriors of the Storm Feature (96,34% RTP): Внесіть 200x від вашої ставки, щоб отримати принаймні 10 безкоштовних обертань з барабанами Storm Reels
Тема цього слоту швидко перемикається між різними сферами

Тема цього слоту швидко перемикається між різними сферами

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

RTP, волатильність і максимальний виграш

ВРПцієї гри складає 96,41%, що на комфортний для вас відсоток вище середнього.

Дисперсія цієї гри казино висока, а купівля деяких функцій може призвести до дуже великої дисперсії. Це означає, що виграші не можуть бути частими, але вони можуть бути значними.

Максимальний виграш становить 12 500 разів більше вашої ставки, що досить добре, щоб захопити будь-кого і викликати бажання спробувати цей слот.

Насолоджуйтеся порталами, що розширюються, дикими штормовими барабанами та іншими можливостями в онлайн-слоті Stormforged

Насолоджуйтеся порталами, що розширюються, дикими штормовими барабанами та іншими можливостями в онлайн-слоті Stormforged

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Чи вартий онлайн-слот Stormforged того?

Безумовно, слот Stormforged пропонує захоплюючий ігровий процес з двома потужними безкоштовними обертаннями та великою кількістю дій в основній грі. Якщо вам не терпиться, ви можете придбати бонуси і навіть насолодитися більш високим RTP в деяких випадках. Очевидно, що компанія Hacksaw Gaming slotsдоклала чимало зусиль для створення цього слоту.

Warriors of the Storm - це найпотужніша функція цієї гри, оскільки Stacked Wilds з мультиплікаторами можуть гарантувати величезні виграші. Уявіть, що на перших двох барабанах випадають два Stacked Wilds протягом усього часу дії функції. Максимальний виграш може принести цей бонус, тому не варто його недооцінювати.

Функція Surtur's Vengeance зовсім непогана. Вона не така корисна, як інші види безкоштовних обертань, але все одно може використовувати силу Sticky Wilds і Wild Portals, щоб принести виграш, який у кілька сотень разів перевищує вашу ставку. Крім того, це один з тих слотів, де ви можете отримати максимальний виграш в основній грі, використовуючи скрині зі скарбами, дикі символи та символ Рука Сюртура.

Якщо ви хочете грати в Stormforged на реальні гроші, відвідайте казино, рекомендовані тут, на BETO, щоб отримати щедрий вітальний бонус та море задоволення.

Стріла.Стріла.ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Слот Stormforgorged - поширені запитання

Який максимальний виграш в онлайн-слоті Stormforged? Стріла. Стріла.

Максимальна сума, яку ви можете виграти, граючи в цю гру, становить 12 500 разів більше вашої ставки. Ми задоволені найвищим виграшем, оскільки він вищий, ніж у більшості безкоштовних слотів.

Який коефіцієнт RTP і волатильність ігрового автомата Stormforged? Стріла. Стріла.

ВПС становить 96,41%, але за використання функції бонусної покупки ви отримаєте різні ВПС, і ми вже згадували про них вище. Дисперсія висока, але це нормально, враховуючи потенціал цієї гри.

Чи є фріспіни в слоті Stormforged? Стріла. Стріла.

Так, ви можете насолоджуватися 2 різними типами безкоштовних обертань зі складеними дикими символами, липкими дикими символами, мультиплікаторами, дикими порталами та багатьма іншими.

Як працює функція "Портали в Муспельгейм" у відеослоті Stormforged? Стріла. Стріла.

Символ Рука Сюртура може прорвати частину барабана під ним і створити Дикий портал, якщо створення порталу призведе до виграшу. Він також може взаємодіяти з дикими символами або скринями зі скарбами, щоб збільшити ваші виграші.

Чи є ігровий автомат Stormforged шахрайством? Стріла. Стріла.

Ні, Hacksaw Gaming (розробник цієї гри) має безліч ліцензій, в тому числі ліцензію від Мальтійської ігрової адміністрації, тому вам не варто турбуватися про те, що цей слот є шахрайством.

Чи можна грати в автомат Stormforged безкоштовно? Стріла. Стріла.

Так, ви можете насолоджуватися 2 типами безкоштовних обертань, дикими порталами, липкими символами, мультиплікаторами та багатьма іншими функціями, граючи в демо-режимі в слоті Stormforged на BETO.