МЕНЮ
Пошук
Слоти

Terminator 2 Грати Безкоштовно

Terminator 2 Демонстрація слоту

Terminator 2 Грати Безкоштовно
Грай зараз
Натисніть тут, щоб грати

Terminator 2 від Microgaming

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Terminator 2 Огляд Зірка рейтингуЗірка рейтингу

Terminator 2 Демо

Terminator 2 заснований на одному з найвідоміших бойовиків з легендарним Арнольдом Шварценеггером.

Арнольд сказав: "Я повернуся ", і ця фраза стала однією з найбільш знакових в історії кіно. Microgaming дотримав обіцянки Арнольда, випустивши ремастерингову версію слоту Terminator 2 у 2021 році, тоді як оригінал був випущений у 2014 році.

Завдяки розважальній анімації та потужним функціям, таким як безкоштовні обертання з 1024 способами виграшу, ви гарантовано будете насолоджуватися цим слотом навіть через кілька років після виходу оригіналу.

Прочитайте цей огляд слоту Terminator 2, щоб дізнатися про нього все.


Реліз: 05.06.2014
Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність вимкнено Волатильність вимкнено
Максимальний виграш: X

Автор: Kim Birch | Останнє оновлення огляду: 17 Травень 2024 | Перевірка фактів: Jasmin Williams

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Кім Бірч перемагав і програвав з кращими покеристами світу. Окрім знань в покері та блекджеку, Кім також видав 3 книги. Про Kim Birch

Рейтинги експертів BETO Slots

Популярність

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Повітря

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

RTP %

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Джекпоти

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Призові лінії

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Хвилювання

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Відео: Ігровий процес та великий виграш

Грай зараз

Особливості ігрових автоматів

Бонус

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Факти про слот

Слоти Провайдер Microgaming

Слоти Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність вимкнено Волатильність вимкнено

Слоти RTP% 96.62

Слоти Тип гри Слоти

Слоти Jackpot Ні


Діапазон ставок та макет гри

Слоти Мінімальна ставка 0.30

Слоти Максимальна ставка 30.00

Слоти Барабани 5

Слоти Ряди 3

Слоти Виграшні лінії 243

Теми ігор

Часовий мандрівник Кіно


Особливості гри

Зміна набору котушок Символьний обмін Таємничий символ Символи розкиду Безкоштовно обертайте


Персонажі

Роботи


Казино

Карточні масти


Насолоджуйтесь великими виграшами з розважальними роликами

Насолоджуйтесь великими виграшами з розважальними роликами

Ласкаво просимо на сайт Terminator 2 Ігровий автомат

Фільм-блокбастер заслуговує на слот для блокбастера, і Microgamingдав нам саме це. Головні актори та сцени з фільму дарують вам справжній досвід. Цей слот подарує вам великі виграші завдяки своїм 243 способам виграти, які розширюються до 1024 у промо-раунді з безкоштовними обертаннями.

Серія "Термінатор" - одна з найлегендарніших кіносерій усіх часів. Арнольд відомий у всьому світі завдяки фільмам про Термінатора, а оцінка 8,5 балів на сайті Terminator 2 на IMDB свідчить про те, наскільки вони хороші. Незабаром ми побачимо, наскільки хороший цей слот у порівнянні з фільмом.

Очевидно, що в цьому слоті є всі персонажі, яких ви хочете побачити. Навіть ті, хто не бачив фільм, будуть насолоджуватися функціями та ігровим процесом. Microgaming є одним з найпопулярніших розробників онлайн ігрових автоматів не без причини: їхня блискуча робота.

Цей слот має 5 барабанів, 3 ряди та 243 способи виграти в базовому слоті. Вони додали режим T-800 Vision Mode та безкоштовні обертання, щоб полегшити отримання великих виграшів. Режим T-800 Vision Mode перетворить невиграшний спін на виграшний, націлившись на певні символи та присуджуючи велику суму виграшу. Безкоштовні обертання відповідають високим стандартам, встановленим у фільмах про Термінатора, оскільки вони мають символи-трансформери та додатковий ряд. Спеціальний гарячий режим для отримання максимальних виграшів також можна побачити в спеціальному бонусі.

Незабаром ми розглянемо бонусні функції, але спочатку давайте подивимося на графіку та тему.

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Тема термінатора з потужною графікою

Вони приділили багато уваги дизайну цього слоту, тому що ви можете насолоджуватися темно-синім і чорним фоном з металевим дизайном. Фон виглядає як машина, і не просто машина, а термінатор. Це унікальна тема, яку ви не знайдете в жодному іншому слоті.

На барабанах з'являються головні герої фільму, включаючи Сару Коннор, Джона Коннора, термінатора і Т-1000. Коли вони входять до складу виграшної комбінації, відтворюється фрагмент з фільму. Захоплююча частина полягає в тому, що вони отримали кілька кліпів з фільму, що додає задоволення від обертання барабанів.

Фонова музика є плавною та приємною і добре підходить для цього слоту. Ви можете насолоджуватися епічною музикою, коли отримуєте виграші, щоб зробити їх більш вражаючими. Загалом, дизайн і тематика якісні, чого ми й очікували від Microgaming.

Насолоджуйтесь Terminator 2 темою з героями фільму

Насолоджуйтесь Terminator 2 темою з героями фільму

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Основи гри

У цьому розділі ми розповімо, як правильно грати в цей слот. Давайте почнемо.

 • Біла кнопка з вигнутою стрілкою - це кнопка обертання, яка використовується для обертання барабанів.
 • Три вигнуті стрілки, які утворюють коло над кнопкою обертання, - це кнопка автозапуску. Ви можете робити обертання на автопілоті в діапазоні від 10 до 100, але ви не можете встановити жодних обмежень на програш або виграш.
 • Під кнопкою обертання є кнопка-блискавка, яку можна використовувати для швидкого обертання.
 • Кнопка з монетами внизу праворуч може бути використана для вибору розміру ставки. За допомогою повзунка можна встановити ставку в діапазоні від 0,30 до 30 євро. Ви можете скористатися деякими попередніми налаштуваннями ставок, а також натиснути кнопку максимальної ставки, щоб поставити максимальну суму (30 євро).
 • Нарешті, кнопка меню у верхньому правому куті може бути використана для доступу до інформації про слот, а також для ввімкнення та вимкнення звуку. Якщо ви хочете отримати огляд функцій, натисніть на кнопку "i ". Якщо ви хочете отримати доступ до довідки, натисніть на кнопку зі знаком питання.
Насолоджуйтеся сценами з фільму під час безкоштовних обертань в онлайн-слоті Terminator 2

Насолоджуйтеся сценами з фільму під час безкоштовних обертань в онлайн-слоті Terminator 2

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Як підкорити слот Terminator 2

Ви отримаєте виплату, як тільки зліва направо з'являться 3 або більше однакових символів. Оскільки в грі немає фіксованих ліній виплат, ви отримаєте 243 способи виграти в основній грі та 1024 способи виграти у безкоштовних обертаннях.

Для отримання виграшу вам потрібно лише зібрати 2 або більше скаттерів у будь-якому місці, а скаттер є найбільш високооплачуваним символом, який виплатить вам 100-кратну ставку за комбінацію з п'яти однакових символів. T2 - другий найбільш високооплачуваний символ, який виплачує 50-кратну ставку за комбінацію з п'яти однакових символів.

Нижче наведено виплати за решту символів за складання комбінації з п'яти однакових символів.

 • Термінатор: 26,66x від вашої ставки
 • Джон Коннор: 16,66x від вашої ставки
 • Т-1000: 13,33x від вашої ставки
 • Сара Коннор: 10x від вашої ставки
 • Т-800: 6,66x від вашої ставки
 • Карткові символи: від 1,66x до 3,33x від вашої ставки
Під час безкоштовних обертань додається додатковий ряд, що дає вам 1024 способи виграти

Під час безкоштовних обертань додається додатковий ряд, що дає вам 1024 способи виграти

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Домінуючі бонусні функції, які гарантують величезні виграші

Це один із слотів з простими, але потужними бонусними функціями. Давайте вивчимо бонусні функції зараз.

T-800 Vision Mode

Ця функція активується випадковим чином після невиграшного обертання. Символи Термінатора, Джона Коннора, Т-1000, Сари Коннор і Т-800 на барабанах стануть мішенню зору Т-800. Ці символи принесуть бонусну суму виграшу, а сума виграшу за символ T-1000 буде найвищою.

Найбільшою перевагою режиму T-800 Vision Mode є те, що він дозволяє запускати безкоштовні обертання, маючи лише 1 Скаттер на барабанах. Ми любимо цю функцію, тому що вона дає вам шанс перетворити невдалий спін на величезний виграш із грошовими виплатами та безкоштовними обертаннями.

Безкоштовні обертання

Символ розкиду "Сфера" - це ключ до запуску безкоштовних обертань. Усе, що вам потрібно зробити, - це зібрати 3 або більше Скаттер-символів або 1 Скаттер-символ під час режиму T-800 Vision, щоб запустити 10 безкоштовних обертань.

Безкоштовні обертання мають додатковий ряд, який розширює можливості виграшу до 1024. Ви можете отримати максимальний виграш лише під час безкоштовних обертань, оскільки додатковий ряд видно лише під час безкоштовних обертань. Ще однією великою перевагою безкоштовних обертань є те, що символ T-1000 трансформується в інші символи, щоб дати вам найбільший виграш.

Безкоштовні обертання також мають гарячий режим, який запускається випадковим чином. Ви будете часто отримувати виграші під час гарячого режиму, але вам має дуже пощастити, щоб його активувати. Єдиною проблемою безкоштовних обертань є те, що вони не можуть бути запущені повторно.

Отримуйте пристойні виграші навіть у базовому відеослоті Terminator 2

Отримуйте пристойні виграші навіть у базовому відеослоті Terminator 2

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

RTP, дисперсія та максимальний виграш

RTP цього слоту становить 96,62%, що досить добре, щоб викликати захоплення у будь-кого. Це, безсумнівно, краще, ніж середній показник RTP у 96%.

Дисперсія середня, тому ви можете часто бачити виграші та насолоджуватися великими виграшами час від часу.

Максимальний виграш становить 2,933x від вашої ставки, що є чудовим показником для слоту із середньою дисперсією. Пам'ятайте, що ви можете отримати цей максимальний виграш лише під час безкоштовних обертань.

Режим T-800 Vision, безкоштовні обертання та символ-трансформер готові подарувати вам великі виграші

Режим T-800 Vision, безкоштовні обертання та символ-трансформер готові подарувати вам великі виграші

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Чи варте воно того, щоби грати в онлайн-слот Terminator 2?

Ми не сумніваємося, що слот Terminator 2 настільки ж чудовий, як і фільм, за мотивами якого він створений. Вперше "Термінатор" вийшов у 2014 році і вразив гравців своєю тематикою та унікальними функціями. Ремастерингова версія взяла за основу оригінал і зробила його ще більш культовим.

Режим T-800 Vision Mode приємно здивує вас під час базової гри. Однак, безкоштовні обертання - це саме та функція, на яку ви повинні звернути увагу. Безкоштовні обертання не тільки розкривають весь потенціал цього слоту, але й дозволяють насолодитися символами T-1000, які трансформуються, щоб принести вам найбільші виграші.

Безкоштовні обертання в гарячому режимі випадають рідко, але вони гарантовано принесуть вам великі виграші. Сцени з фільму додають додаткової гостроти, необхідної для завершення теми цього слоту. Загалом, це один з найкращих слотів, створених за мотивами відомого фільму. Тож ми рекомендуємо вам спробувати ігровий автомат Terminator 2.

Стріла.Стріла.ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ