МЕНЮ
Пошук
Слоти

Cash Bonanza Грати Безкоштовно

Cash Bonanza Демонстрація слоту

Cash Bonanza Грати Безкоштовно
Грай зараз
Натисніть тут, щоб грати

Cash Bonanza від Pragmatic Play

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Cash Bonanza Огляд Зірка рейтингуЗірка рейтингу

Cash Bonanza Демо

Cash Bonanza виглядає як простий і зрозумілий ігровий автомат, але насправді в цьому тверезому на вигляд відеослоті приховано багато екшену та пригод. Розроблений Pragmatic Play у форматі 6х4, Cash Bonanza дозволяє отримувати виграші за допомогою 4,096 різних комбінацій.

Унікальна каскадна функція присутня в Cash Bonanza. Виграшні символи залишаються на своїх місцях щоразу, коли ви отримуєте виплату, і запускається каскад. Коли відбувається така плутанина, кількість виграшних варіантів збільшується до 262,144.

Дізнайтеся більше про Cash Bonanza в нашому детальному огляді.


Реліз: 05.10.2021
Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено
Максимальний виграш: X5000

Автор: Kim Birch | Останнє оновлення огляду: 15 Травень 2024 | Перевірка фактів: Jasmin Williams

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Кім Бірч перемагав і програвав з кращими покеристами світу. Окрім знань в покері та блекджеку, Кім також видав 3 книги. Про Kim Birch

Рейтинги експертів BETO Slots

Популярність

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Повітря

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

RTP %

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Джекпоти

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Призові лінії

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Хвилювання

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Відео: Ігровий процес та великий виграш

Грай зараз

Особливості ігрових автоматів

Бонус

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Переваги Переваги

Переваги

ВідкритоДжекпот у розмірі 5,000x

ВідкритоГібридний дизайн

ВідкритоВибуховий геймплей

ВідкритоЗбільшення кількості способів повторних обертань

ВідкритоВисока якість графіки

Недоліки Недоліки

Недоліки

Закрити Кількість спеціальних бонусів могла б бути більшою

Закрити RTP не фіксований

Факти про слот

Слоти Провайдер Pragmatic Play

Слоти Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено

Слоти RTP% 95.55

Слоти Тип гри Слоти

Слоти Jackpot Ні


Діапазон ставок та макет гри

Слоти Мінімальна ставка 0.25

Слоти Максимальна ставка 175.00

Слоти Барабани 6

Слоти Ряди 4

Слоти Виграшні лінії 4096

Теми ігор

Гроші Фрукти


Особливості гри

Блокування респінів при виграші Зміна набору котушок Респіни Діапазон RTP


262,144 різних способів виграшу в Cash Bonanza

262,144 різних способів виграшу в Cash Bonanza

Ласкаво просимо до Cash Bonanza

Додайте до простого і зрозумілого ігрового автомата багато грошей і багатства, і в результаті вийде Cash Bonanza. Цей відеослот перенесе вас у таємне місце, де знаходиться гігантський сейф. Що знаходиться в цьому сейфі - ось де все стає цікавим. Цей гігантський сейф вщерть заповнений фруктами, золотими монетами та грошовими купюрами.

Немає сенсу заперечувати, що це соковите поєднання фруктів і грошей є унікальним і вражаючим. Це, безсумнівно, одна з найбільших визначних пам'яток Cash Bonanza. Ще одна річ, яка змусить вас закохатися в цю Pragmatic Play це унікальна ігрова механіка. Механіка падіння, яка використовується в Cash Bonanza, просто чудова. Щоразу, коли ви збираєте виграшні комбінації, символи, що входять до складу комбінації, залишаються на своїх місцях, і відбувається каскад.

Тепер давайте подивимося на візуальні ефекти та символи Cash Bonanza.

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Апетитний дизайн та символіка Cash Bonanza

Тематика та дизайн

Поглянувши на графічні елементи та візуальне оформлення сайту Cash Bonanza, можна сміливо віднести його до категорії ретро-тематичних ігрових автоматів. Однак більшість фруктових автоматів містять лише фрукти у візуальному оформленні і нічого більше. З іншого боку, Cash Bonanza наповнений грошима і багатством. Величезні купи золотих монет і банкнот видніються по обидва боки сітки.

Сейф, головний елемент гри, також наповнений величезним скарбом. Цей гігантський сейф виготовлений зі срібла, а стіни оббиті зеленою подушкою із золотим оздобленням. З сейфа виходять золоті про мені. Скільки грошей всередині - одному Богу відомо. Граючи в азартні ігри на сайті Cash Bonanza, ваша мета - проникнути всередину цього сейфа і забрати якомога більше грошей.

Символи

Унікальне поєднання грошових та фруктових символів робить Cash Bonanza захоплюючим ігровим автоматом для азартних ігор.

Ігрові символи включають апельсини, кавуни, вишні, виноград і груші. Ви також знайдете на сітці не фруктові символи, такі як щаслива конюшина, зірка та дзвіночок. Щаслива сімка є найбільш високооплачуваним символом, який виплачує виграш у 10 разів за комбінацію з 5 однакових символів.

Мішки з грошима - це дикі символи, а золоті двері сховища - скаттер-символи.

Використання свіжих кавунів для наземних виплат у Cash Bonanza

Використання свіжих кавунів для наземних виплат у Cash Bonanza

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Cash Bonanza - Як грати

Ви будете обертати барабани Cash Bonanza легко і без особливих зусиль. Елементи керування та механіка розроблені у дуже простій та зручній для використання манері.

Просто дотримуйтесь цих простих кроків, і ви станете майстром азартних ігор в найкоротші терміни:

  1. Знайдіть кнопку "i" в нижній лівій частині ігрового екрана. Натисніть цю кнопку, і з'явиться таблиця виплат, погляньте на неї та дізнайтеся, які символи приносять найбільшу винагороду.
  2. Подумайте, як ви хочете грати. Якщо ви дотримуєтеся певної стратегії, врахуйте це і виберіть суму ставки, яка відповідає вашому банкроллу. Опції для зміни ставки знаходяться по обидва боки від кнопки обертання. Регулюйте її, коли змінюється ваш баланс. Ви можете встановити будь-яку суму від 0,20 євро за спін до 100 євро за спін.
  3. Натисніть пробіл або натисніть на кнопку обертання в нижньому правому куті екрана. Сітка увімкнеться, і ви побачите, як усі 6 барабанів несамовито обертаються.
  4. Вивчіть такі опції, як режим автозапуску та ліміти на програш/виграш, які зроблять ваш ігровий процес комфортним та плавним. Крім того, ви можете налаштувати музичний супровід та гучність звуку на свій розсуд.
Посадка сенсаційних виграшів в онлайн-слоті Cash Bonanza

Посадка сенсаційних виграшів в онлайн-слоті Cash Bonanza

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Бустери та бонусні функції

Купа крутих і фанкових модифікаторів зробить ваш ігровий процес приємним і насиченим.

Функція збільшення кількості повторних обертань

Якщо ви вже грали в онлайн-слоти раніше, ви повинні бути знайомі з каскадним бонусом барабанів, коли виграшні символи видаляються з сітки, а символи над ними опускаються вниз. Ви можете вважати Increasing Ways Re-Spins покращеною версією бонусу з каскадними барабанами.

Він працює наступним чином: коли ви отримуєте виграшну комбінацію, символи, що складають комбінацію, залишаються на своїх місцях з іншого обертання. Після того, як символи залишаються на своїх місцях, сітка збільшується в розмірі, даючи вам більше можливих виграшних комбінацій, і відбувається респін. Ця функція застосовується до диких символів, звичайних символів і скатерів.

Це продовжується до тих пір, поки ви продовжуєте висаджувати більше Диких символів або однакових символів. Кількість рядів може збільшуватися до 8, а максимально можливе утворення 262 144 різних виграшних комбінацій. Коли ці каскади закінчуються, виграші підсумовуються, і ви отримуєте остаточну суму виплати.

Привабливі візуальні ефекти в Cash Bonanza

Привабливі візуальні ефекти в Cash Bonanza

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Cash Bonanza- смачні безкоштовні обертання

Почніть раунд безкоштовних обертань, зібравши принаймні 3 символів розкиду разом на сітці. Ви отримуєте 8 безкоштовних обер тань за 3 скаттер-символи, а також 4 додаткових безкоштовних обертання за кожен наступний скаттер-символ. Ви також можете запустити бонусний раунд під час респіну. Кількість рядів і способи виграшу залишаються незмінними протягом раунду.

Як і в базовій грі, функція повторних обертань зі збільшенням кількості способів також залишається активною під час безкоштовних обертань. Як і в базовій грі, функція Increasing Ways Re-Spins також залишається активною під час гри в казино з безкоштовними обертаннями. Виграшні способи або збільшуються, або залишаються незмінними.

Кожне повторне обертання під час безкоштовних обертань збільшує значення множника на 1x, а виплата збільшується на поточний множник, коли обертання закінчується. Якщо під час безкоштовного обертання випадає 2 скатери, ви отримуєте додатковий набір з 4 безкоштовних обертань. Якщо вам дуже пощастить і ви отримаєте більше 2 скаттерів протягом раунду, ви отримаєте 4 безкоштовних обертання за кожен додатковий скаттер.

Виграш 12 безкоштовних обертань у Cash Bonanza

Виграш 12 безкоштовних обертань у Cash Bonanza

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Cash Bonanza - RTP і дисперсія

Оскільки Cash Bonanza - гра з високою волатильністю, ви можете розраховувати на досить великі виплати. Однак відсоток влучень дещо низький через високу варіабельність, і ви не будете отримувати виграші так само регулярно, як у іграх із середньою або низькою волатильністю.

Cash Bonanza має рейтинг RTP 96,52%, і це трохи вище середнього. Зазвичай подібні відеослоти дають RTP 95%-96%, тому ви отримуєте приблизно на піввідсотка вищий показник.

Розмір джекпоту в Cash Bonanza становить 5,000x, що є досить щедрим.

Cash Bonanza

Cash Bonanza's сітка змінює свій розмір

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Загальний вердикт про Cash Bonanza - інноваційний слот у фруктовому стилі

На перший погляд, Cash Bonanza виглядає як класичний фруктовий відеослот, але коли ви починаєте обертати барабани, ігровий процес відчувається зовсім по-іншому. Потужні бустери, такі як функція повторних обертань зі збільшенням кількості способів, дикі символи та раунд безкоштовних обертань запалюють барабани.

Cash BonanzaНайбільше приваблює в слоті The Wilds різкий контраст між його зовнішнім виглядом та ігровим процесом. Цей простий на вигляд відеослот має одні з найпотужніших модифікаторів, які ви коли-небудь зустрічали у відеослотах. Функція повторних обертань, що збільшує шанси на виграш, робить виграшні символи липкими, а потім ви отримуєте респін, який просто чудовий.

Більшість тематичних елементів, таких як символи, анімація та саундтрек, розроблені з урахуванням ретро-тематики. Однак певні доповнення, такі як золоті штрихи, колосальне срібне склепіння та золоті монети, натякають на те, що під час гри може статися щось дивовижне.

Не буде помилкою сказати, що Cash Bonanza - це ідеальний гібрид, який поєднує в собі риси як ретро-ігор, так і сучасних відеослотів.

Ми з задоволенням протестували Cash Bonanza тут, на BETO.com, перш ніж підготувати для вас цей детальний огляд.

Стріла.Стріла.ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Поширені запитання - Cash Bonanza

На яку найбільшу суму виграшу я можу розраховувати в Cash Bonanza? Стріла. Стріла.

Cash Bonanza може дати вам виплату в 5000 разів більшу за суму ставки за один спін, що є досить розумним.

Який коефіцієнт виграшу та волатильність Cash Bonanza? Стріла. Стріла.

Cash Bonanza це хороша назва, судячи з її RTP. В середньому, ви можете розраховувати на повернення близько 96.52% вашого ігрового балансу, що вище середнього показника в галузі. Pragmatic Play Враховуючи шкалу волатильності, сайт Cash Bonanza отримав 5 балів з 5, а це означає, що гра дуже волатильна.

Чи можу я виграти безкоштовні обертання в Cash Bonanza? Стріла. Стріла.

Cash Bonanza має потужний раунд безкоштовних обертань, у якому ви отримуєте щонайменше 8 безкоштовних обертань. Під час раунду безкоштовних обертань функція повторних обертань залишається активною, і ви можете насолоджуватися цікавою азартною грою. Ви також можете повторно запустити бонусний раунд, якщо під час безкоштовних обертань випадуть скатери.

Що таке модифікатор Cash Bonanza Increasing Ways Re-Spins? Стріла. Стріла.

Функція повторних обертань - це потужний бустер, який завжди залишається активним у грі Cash Bonanza. Щоразу, коли ви збираєте виграшну комбінацію в Cash Bonanza, символи, включаючи Дикий символ, залишаються на своїх місцях, і ви отримуєте респін.

Чи можу я спробувати Cash Bonanza безкоштовно? Стріла. Стріла.

Ви знайдете демо-версію Cash Bonanza тут, на BETO. Ви можете використовувати її для безкоштовного ознайомлення з грою, не ризикуючи своїми грошима.