МЕНЮ
Пошук
Слоти

Lamp Of Infinity Грати Безкоштовно

Lamp Of Infinity Демонстрація слоту

Lamp Of Infinity Грати Безкоштовно
Грай зараз
Натисніть тут, щоб грати

Lamp Of Infinity від Reel Kingdom

Грати на гроші? - Виберіть бонус

Lamp Of Infinity Огляд Зірка рейтингуЗірка рейтингу

Lamp Of Infinity Демо

Можливо, ви бачили або чули про Аладдіна, адже існують популярні фільми та відеоігри, засновані на цьому персонажі. Ми не можемо заперечувати, що слот Lamp of Infinity натхненний історією про Аладдіна. Він має стандартну компоновку 5х3 і пропонує 5 ігрових ліній для отримання виграшів. Основними функціями є безкоштовні обертання, анте-бет і функція "Купити безкоштовні обертання".

У цьому вичерпному огляді ігрового автомата Lamp of Infinity ми дізнаємося, чи зможе цей слот виконати ваше бажання виграти великий куш чи ні.


Реліз: 11.05.2023
Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено
Максимальний виграш: X5000

Автор: Kim Birch | Останнє оновлення огляду: 16 Травень 2024 | Перевірка фактів: Jasmin Williams

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ СЕРТИФІКОВАНИЙ ЕКСПЕРТ
Кім Бірч перемагав і програвав з кращими покеристами світу. Окрім знань в покері та блекджеку, Кім також видав 3 книги. Про Kim Birch

Рейтинги експертів BETO Slots

Популярність

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Повітря

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

RTP %

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Джекпоти

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Призові лінії

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Хвилювання

Зірка рейтингу
Зірка рейтингу

Відео: Ігровий процес та великий виграш

Грай зараз

Особливості ігрових автоматів

Бонус

Покупка бонусу

Азарт

Азарт

Джекпоти

Джекпоти

Переваги Переваги

Переваги

ВідкритоМаксимальний виграш 5,000x від вашої ставки

ВідкритоБезкоштовні обертання з розширеним диким символом 3x3

ВідкритоДо 10-кратного множника для розширеного дикого символу

ВідкритоФункція "Анте Ставка

ВідкритоФункція бонусної покупки

Недоліки Недоліки

Недоліки

Закрити Висока волатильність

Факти про слот

Слоти Провайдер Reel Kingdom

Слоти Волатильність Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено Волатильність увімкнено

Слоти RTP% 95.02

Слоти Тип гри Слоти

Слоти Jackpot Ні


Діапазон ставок та макет гри

Слоти Мінімальна ставка 0.20

Слоти Максимальна ставка 100.00

Слоти Барабани 5

Слоти Ряди 3

Слоти Виграшні лінії 5

Особливості гри

Додаткова ставка Випадковий множник Купіть функцію Утирачні / лавинні перемоги Липкі диких Множник безкоштовних виртуалів Діапазон RTP Множник Символи розкиду Безкоштовно обертайте Дикий Мега-символ (3х3)


Попросіть джина виконати ваші бажання в онлайн-слоті Lamp of Infinity

Попросіть джина виконати ваші бажання в онлайн-слоті Lamp of Infinity

Ласкаво просимо в слот Lamp of Infinity на Reel Kingdom та Pragmatic Play

Аладдін - дуже відома історія, яка, можливо, була частиною вашого дитинства. У 2019 році Дісней випустив фільм за мотивами Аладдіна, де Вілл Сміт зіграв роль джина. Історія розповідає про Аладдіна, який знаходить джина, що може виконати три бажання. Зі злим лиходієм і принцесою, яку кохає Аладдін, це класична казка про перетворення лахміття на багатство зі щасливим кінцем.

Слот Lamp of Infinity також може подарувати вам щасливий кінець, оскільки в бонусному раунді безкоштовних обертань є дикий символ 3x3 Multiplier Wild. Макет 5х3 - це добре, але варто було б включити більше 5 ліній для виплат. Хороша новина полягає в тому, що обмежена кількість ігрових ліній не заважатиме вам у безкоштовних обертаннях завдяки розширеному дикому символу та функції Tumble.

Максимальнийвиграш досить високий, щоб виконати кілька ваших бажань, тому продовжуйте читати, щоб дізнатися, як ви можете його виграти.

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Тема Аладдіна та веселий дизайн

Тема та дизайн

Тема натхненна казкою про Аладдіна, тому на задньому плані ви побачите пустелю з пальмами та палац. Чарівна лампа плаває на чарівному килимі в нижньому правому куті барабанів. Крім того, серед символів є два персонажі: блакитний джин і мавпа, схожа на улюбленця Аладдіна, Абу.

Саундтрек нагадає вам фонову музику з фільмів, якими натхненний цей слот. Музика енергійна і не здається нудною навіть після багатьох годин гри в цю гру.

Символи

Щоб отримативиграш, ви повинні зібрати відповідні символи на одній з ліній виплат на послідовних барабанах, починаючи з крайнього лівого барабана. Високооплачуваними символами є палац, діамант, мавпа, килим, скриня зі скарбами та меч. Високооплачувані символи принесуть вам від 5 до 100 разів більше вашої ставки, якщо ви зберете виграшну комбінацію з п'яти однакових символів.

Символи знизькою оплатою - це карткові символи, які виплачують 2x від вашої ставки за п'ять виграшних комбінацій. Символ розкиду - це синій джин, а дикий символ з'являється лише в бонусному раунді.

Базова гра проста, але бонуси вас здивують

Базова гра проста, але бонуси вас здивують

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Як грати в слот Лампа нескінченності

Ми пояснимо, як ви можете грати в цей слот, навіть якщо ви ніколи раніше не грали в слоти.

  • Натисніть кнопку обертання з двома вигнутими стрілками, щоб почати обертання. Крім того, пробіл може обертати барабани.
  • Кнопки "плюс" і "мінус" використовуються для регулювання розміру ставки. Мінімальна ставка становить 0,20 євро, а максимальна - 240 євро.
  • Кнопка"i" відкриває правила гри та виплати символів залежно від значення вашої ставки.
  • Кнопка з трьома горизонтальними лініями використовується для доступу до системних налаштувань, таких як швидке обертання та економія заряду батареї.
  • Іконка динаміка служить для ввімкнення або вимкнення звуку.
Виграйте 8 безкоштовних обертань, зібравши 3 або більше символів розкиду

Виграйте 8 безкоштовних обертань, зібравши 3 або більше символів розкиду

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Дивовижні бонусні можливості

Спеціальним функціям цього слоту може знадобитися деякий час, щоб показати свій справжній потенціал, але це варто того, щоб почекати. До бонусних функцій Lamp of Infinity належать безкоштовні обертання, функція Ante Bet та можливість купити безкоштовні обертання. Ці функції можуть здатися простими, але існують різні тонкощі, про які ви повинні знати. Отже, давайте розглянемо бонуси зараз.

Бонусна гра з безкоштовними обертаннями

Щоразу,коли ви випадає 3 або більше бонусних символів або символ розкиду, ви запускаєте гру Free Spins і отримуєте вісім безкоштовних обертань. Останні три барабани (барабани 3, 4 і 5) будуть покриті диким символом, що розширюється, розміром 3х3, доки не закінчиться функція. Крім того, до дикого символу додається випадковий множник у розмірі від 2x до 10x, який збільшує всі виграші, отримані в раунді.

Під час цієї бонусної гри також активна функція Tumble або каскадні барабани. Функція Tumble гарантує, що після виграшу всі виграшні символи зникають, а нові символи та символи, що залишилися, падають, заповнюючи порожні позиції. Символи будуть зникати і падати до тих пір, поки ви не перестанете отримувати виграші.

Існуєвипадковий шанс повторного запуску безкоштовних обертань після завершення функції. Якщо він спрацює, ви отримаєте вісім безкоштовних обертань і новий множник для дикого символу із зазначеного вище діапазону.

За випадання 4 або 5 бонусних символів під час базової гри ви отримаєте 1 або 2 гарантованих повторних безкоштовних обертань відповідно. Цей слот гарантує вам загальний виграш у 18 разів більше вашої ставки в раунді безкоштовних обертань. Бонус спрацює, якщо ваш виграш буде меншим, ніж 18x від вашої загальної ставки.

Функція анте-бет

Увімкнення цієї функції збільшить ваші шанси на запуск безкоштовних обертань. Якщо ви активуєте цю функцію, ви отримаєте більше бонусних символів на барабанах, але ваша ставка збільшиться на 50%, і ви не зможете купити безкоштовні обертання.

Функція купівлі безкоштовних обертань

Натиснітьна кнопку "Купити безкоштовні обертання" і придбайте безкоштовні обертання на суму, що в 100 разів перевищує вашу ставку, якщо ви не хочете чекати. Ви можете отримати до 5 скатерів, які допоможуть вам повторно запустити безкоштовні обертання.

Насолоджуйтесь темою за мотивами "Аладдіна

Насолоджуйтесь темою за мотивами "Аладдіна

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

RTP, волатильність і максимальний виграш

ВПСLamp of Infinity складає 96,07% для базової гри, що майже дорівнює середньому показнику по галузі (96%). ВПС функції Ante Bet і Buy Free Spins складає 96,08% і 96,04% відповідно.

Дисперсія цієї гри складає 5 з 5 або дуже висока, тому ви повинні робити низькі ставки і пам'ятати про свій бюджет.

Максимальний виграш становить 5 000 разів більше вашої ставки, тому не варто недооцінювати здатність джина виконувати ваші бажання.

Розширений дикий символ приносить великі виграші у безкоштовних обертаннях у слоті Lamp of Infinity

Розширений дикий символ приносить великі виграші у безкоштовних обертаннях у слоті Lamp of Infinity

Стріла.arrowПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Чи вартий онлайн-слот "Лампа нескінченності" того?

Ігровий автоматLamp of Infinity дуже оманливий, оскільки спочатку може здатися, що він не є особливим. Базова гра нудна, і єдиною помітною особливістю є безкоштовні обертання. Однак ви швидко зрозумієте, наскільки захоплюючим є цей слот, коли вперше запустите безкоштовні обертання. Розширений дикий символ із випадковим множником до 10 разів є дуже корисною функцією.

Ви можете випадковим чином повторно запустити безкоштовні обертання кілька разів. Зазвичай ви отримуєте кілька додаткових безкоштовних обертань за випадання більше 3 скаттерів, але цей слот дає вам гарантовані повторні запуски за випадання додаткових скаттерів. Reel Kingdom також дозволяє легко підвищити шанси на запуск безкоштовних обертань, використовуючи Ante Bet, і насолоджуватися трохи вищим RTP.

Коротше кажучи, ви можете використовувати функцію Ante Bet і насолоджуватися частими безкоштовними обертаннями. Крім того, вам може стати в нагоді опція купівлі безкоштовних обертань. Отже, це непоганий, але унікальний слот, який дає вам кілька можливостей виграти великі гроші за допомогою безкоштовних обертань.

Ви можете насолоджуватися грою в слот Lamp of Infinity або в інші ігри казино на реальні гроші в найкращих казино, рекомендованих нами тут, на BETO.

Стріла.Стріла.ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ

Слот "Лампа нескінченності" - поширені запитання

Який максимальний виграш в ігровому автоматі Lamp of Infinity? Стріла. Стріла.

Максимальний виграш принесе вам 5 000 разів більше вашої ставки, а функція безкоштовних обертань дозволить вам поборотися за найбільший виграш.

Який коефіцієнт RTP і дисперсія відеослоту Lamp of Infinity? Стріла. Стріла.

ВПС гри становить 96,07%, а функції Ante Bet і Buy Free Spins також забезпечують ВПС, близький до 96%. Це дуже волатильний слот, а це означає, що виграші випадають не так часто, але ви можете отримати більші виграші.

Чи є фріспіни в слоті Lamp of Infinity? Стріла. Стріла.

Так, у цьому слоті є безкоштовні обертання, які запускаються при випаданні щонайменше 3 скаттерів. Безкоштовні обертання супроводжуються розширеним диким символом 3x3 на останніх трьох барабанах, а також активною функцією Tumble, яка допоможе вам отримати більше виграшів. Після останнього безкоштовного обертання ця функція може бути випадковим чином повторно запущена.

Як працює функція Ante Bet в онлайн-слоті Lamp of Infinity? Стріла. Стріла.

Функція Ante Bet збільшує розмір вашої ставки на 50%, а потім додає більше бонусних символів на барабани, щоб підвищити ваші шанси на запуск безкоштовних обертань.

Чи є ігровий автомат Лампа нескінченності шахрайством? Стріла. Стріла.

Ні, було б несправедливо стверджувати, що слот, розроблений Reel Kingdom, є шахрайством. Reel Kingdom є партнером Reel Kingdom є партнером Pragmatic Play і має ліцензію від таких органів, як Управління з азартних ігор Мальти. Коротше кажучи, цей слот не може бути шахрайським.

Чи можна грати в автомат Lamp of Infinity безкоштовно? Стріла. Стріла.

Так, ви можете насолоджуватися випадковими множниками, безкоштовними обертаннями, функцією Ante Bet, Expanded Wild і багатьма іншими функціями, граючи в демо-режимі слота Lamp of Infinity безкоштовно тут, на BETO.